اخبار فارس من افکار سنجی دانشکده انتشارات توانا فارس نوجوان

سیاسی  /  امنیتی و دفاعی

سردار فدوی: انقلاب اسلامی تغییر روند نظم جهانی را شروع کرده است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی تغییر روند نظم جهانی را شروع کرده و این روند ادامه دارد و حتماً تا رسیدن به مقصد نهایی ادامه خواهد داشت و تحقق پیدا خواهد کرد.

سردار فدوی: انقلاب اسلامی تغییر روند نظم جهانی را شروع کرده است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز(چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه) در همایش هندسه نظم جدید جهانی که در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد، گفت: مسلماً تغییر در دنیا وجود دارد ولی مبنای آن متفاوت است. یک مبنای وجود دارد که در اسلام و قرآن مشخص شده و مبنای دیگری که مبنای آن را قدرت هایی که تا به حال نقش آفرین بوده‌اند، قرار می دهند. اما آن چیزی مهم است که قطعی است و وعده الهی است در این زمان حضرت امام خمینی در ۱۵ خرداد سال ۴۲ شروع این تغییر را بنیان گذاشت.

وی افزود: این موفقیت در پی ۴۰ سال تلاش در درون خود داشت‌، نمی شود که یک انسان غیر الهی مبدا این مبنا باشد بلکه باید این کار توسط یک انسان الهی انجام شود که بر اساس دستورات خداوند در درون خود خودسازی کرده باشد و به نفس زکیه‌ای دست پیدا کرده باشد و سپس کار را شروع کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه حضرت امام ۴۰ سال خودسازی انجام داد و آن را در سال ۴۲ بروز داد، عنوان کرد: ایشان در سال ۵۷ به پیروزی در جغرافیای ایران رسید و این روند ادامه داشته و دارد. از همان زمانی که حضرت امام در سال ۴۲ بر مبنای ظلم‌ستیزی شروع که تجلی در آمریکا و اسرائیل داشت و روند طی راه حق از سال ۵۷ با انقلاب اسلامی آغاز شد.

وی ادامه داد: این روند ادامه دارد و حتماً تا رسیدن به مقصد نهایی ادامه خواهد داشت و تحقق پیدا خواهد کرد. چرا که وعده الهی است که حتی اگر یک روز از عمر دنیا باقی مانده باشد آخرین حجت خدا می آید و همه مردم دنیا حکومت بر مبنای اسلام و تعالیم الهی را خواهند چشید.

سردار فدوی با اشاره به فعالیت‌های ایران اسلامی برای تغییر نظم جهان تصریح کرد: انقلاب اسلامی موضوع تغییر نظم جهانی را آغاز کرد چون در پی ۴۴ سال دشمنی همه جهان به سرکردگی آمریکا با انقلاب اسلامی، آن‌ها نتوانستند به یک پیروزی به دست بیاورند چون بر اساس همان مبنا و تعالیم الهی فعالیت می کند.

وی افزود: مهم این است که اگر می خواهیم موضوعی را آغاز کنیم سمت و سوی وسیع‌تری به آن بدهیم که جمعیت از این طریق از مردم معطوف به این روند جبهه حق انقلاب اسلامی شوند و این روند ادامه دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی و کشورهای اسلامی باید محور باشند و اختلاف در کشورهای اسلامی مانند اختلافات یک خانواده در درون آن است و با بیرون خانواده فرق دارد. این در واقع، روندی است که انقلاب اسلامی طی می کند.

سردار فدوی در پایان تاکید کرد: با شروع دولت آیت الله رئیسی و تعیین ارتباط با همسایگان که با سرعت در حال طی شدن است، از این لحاظ اهمیت دارد که میان کشورهای اسلامی و غیراسلامی تفاوت وجود دارد.

پایان پیام/

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول