چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳

اجتماعی  /  احزاب و تشکل ها

با تاييد حكم از سوي ديوان عالي كشور

نامادري قاتل در يك قدمي چوبه دار قرار گرفت

خبرگزاري فارس: حكم قصاص زن‌ جواني‌ كه‌ با بريدن رگ‌ گردن‌ ناپسري‌ خود در حمام‌ او را به قتل رسانده بود، از سوي‌ قضات‌ شعبه 26 ديوان‌ عالي‌ كشور تاييد شد.

نامادري قاتل در يك قدمي چوبه دار قرار گرفت
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، اين جنايت شب سي‌ام خرداد ماه سال گذشته در خانه‌اي واقع در خيابان مدني شهرستان اسلامشهر رخ داد. در اين حادثه فاطمه 28 ساله كه پنج سال از ازدواجش با شوهر دوم (پدر مقتول) مي‌گذشت روز حادثه به منزل مادر مجتبي(مقتول) رفت و اين پسر 12 ساله را به خانه آورد و پس از درگيري او را به حمام برد و با تيغ شاهرگ گردن، دست وپاي اورا زد و بعد از آنكه پسر نوجوان جان باخت جسد را مثله كرد. اين‌ زن‌ 28 ساله‌ به‌ نام‌ فاطمه‌ پس از دستگيري درباره‌ اين‌ قتل‌ گفت‌: ساعت‌ دوازده‌ ظهر روز جمعه‌ سي‌خرداد 83 پس‌ از استفاده‌ از شربت‌ سمي‌، مجتبي‌ پسر 12 ساله‌ شوهرم‌ را بيهوش‌ كردم‌، بعد او را كشان‌ كشان‌ به‌ داخل‌ حمام‌ بردم‌ و با تيغ‌ رگ‌ گردنش‌ را زدم‌. هر شب‌ در خانه‌ ما دعوا بود و شوهرم‌ بخاطر فرزندانش‌ مرا كتك‌ مي‌زد. روز حادثه‌ به‌ مجتبي‌ گفتم‌ چرا اذيتم‌ مي‌كني‌ و بين‌ من‌ و پدرت‌ دعوا راه‌ مي‌اندازي‌؟ او با بي‌تفاوتي‌ گفت‌: «دلم‌ مي‌خواهد» من‌ هم‌ بشدت‌ عصباني‌ شدم‌ و كنترلم‌ را از دست‌ دادم‌ و دچار جنوني‌ آني‌ شدم‌. مجتبي‌ را به‌ حمام‌ خانه‌ بردم‌ . او به‌ موهايم‌ چنگ‌ مي‌انداخت‌ و مقاومت‌ مي‌كرد. اما من‌ با تيغ‌ رگ‌ گردنش‌ را زدم‌ سپس‌ به‌ كوچه‌ دويدم‌ و همسايه‌ها را خبر كردم‌. اين‌ متهم‌ مهر ماه سال گذشته همزمان با محاكمه بيجه در شعبه‌ 71 كيفري‌ محاكمه‌ شد و قضات‌ وي‌ را به‌ قصاص‌ (اعدام‌) محكوم‌ كردند. حكم‌ صادره‌ به‌ ديوان‌ عالي‌ كشور فرستاده‌ شد و قضات‌ شعبه‌ 26 ديوان‌ اين‌ حكم‌ را تاييد كردند و پرونده‌ به‌ اجراي‌ احكام‌ فرستاده‌ شد تا حكم‌ اجرا شود. انتهاي پيام/.
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول