به گزارش خبرگزاري فارس حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي اسامي 110 كانديداي خود در شهرستانها را اعلام كرد كه اين اسامي به تفكيك استانها به شرح زير است:
* آذربايجان شرقي
تبريز، اسكو و آذرشهر: متفكر آزاد، پزشكيان، ميرتاجالديني، شكور اكبرنژاد، محمدحسين فرهنگي
اهر و هريس: ولياله ديني
مراغه و عجبشير: سيدمصطفي سيدهاشمي
سراب و مهربان: نصيرپور
ملكان: سلمان خدادادي
* آذربايجان غربي
سلماس: عليآكبر اقايي
مياندوآب،شاهيندژ و تكاب:جهانبخش محبينيا
بوكان: قسيم عثماني
اروميه: جواد جهانگيرزاده، محمدصادق فتحالهي، سيدسلمان ذاكر
* اردبيل
خلخال و كوثر: جعفري
مشكينشهر: ولي ملكي
* اصفهان
نطنز و قمصر: علي باغبانيان
شهرضا و سميرم سفلي: عوضحيدرپور شهرضايي
مباركه: كاظم يزداني باغملكي
نجفآباد، تيران و كرون: محمدمهدي مظاهري
فلاورجان: مهندس حبيباله بهرامي
*ايلام
دهلران ،درهشهر و آبدانان: لطيفنوروزي
ايلام،ايوان، مهران، شيروان و چرداول: داريوش قنبري، شاپور فولادي
* بوشهر
دشتستان: سيدعبدالمجيدشجاع
دشتي، تنگستان: علوينژاد
* تهران
كرج: رشيد جلالي جعفري
دماوند وفيروزكوه: جواد زاده
پاكدشت: موسوي لاريجاني
شهريار: الياسي
ساوجبلاغ طالقان و نظرآباد: محمدحسيننژاد فلاح
* چهار محال و بختياري
اردل، فارسان، كيار: سيدقباد مرتضوي
بروجن: غلامرضا ميرزايي
* خراسان جنوبي
نهبندان و سربيشه: نوروز هاشم زهي
* خراسان رضوي
مشهد وكلات : محمدرضا فاكر، رحماني فضلي، تيمورعلي عسگري
طرقبه و چناران: محمد دهقان
قوچان و فاروج: شبان پور
فردوس و طبس: محمدرضا اميرحسن خاني
نيشابور: غلامحسين مظفري، حسينسبحاني نيا
سبزوار: مهندس عليرضا مزيناني
كاشمر، بردسكن : انبيايي
گناباد، محمود مدني بجستاني
* خراسان شمالي
بجنورد، جاجرم، و مانه: موسيرضا ثروتي
* زنجان
ماهنشان،انگوران: رضا عبدالهي
* سمنان
دامغان:حسن سبحاني
سمنان: هادي دوستمحمدي
شاهرود: كاظم جلالي
گرمسار:غلامحسين كاتب
* سيستان و بلوچستان
زابل: عباسعلي نورا
زاهدان: حسينعلي شهرياري
* فارس
ممسني: علي احمدي
جهرم: سيدعلي ارجمند
فسا: دوگاني
شيراز: احمدرضا دستغيب و كاظم حقيقت
لارستان: يوسف محبي
آباده: محمود محمدي
سپيدان: مويدي
اقليد: محمدابراهيم
* قزوين
قزوين: ابوترابي
تاكستان: رجب رحماني
بوئينزهرا: عباسپور
* قم
قم: علي لاريجاني ، علي بنايي ، رضا اشتياني
* كردستان
سنندج: امين شعباني
* كرمان
زرند: حسين اميري خامكاني،
كرمان: كريمي
بافت: احمدپيشبين
سيرجان: حسنپور
* كرمانشاه
كرمانشاه: كرمي راد،
اسلامآبادغرب: حشمتاله فلاحتپيشه،
پاوه: مصطفي محمدي
قصرشيرين و گيلانغرب: فتحاله حسيني
* كهگيلويه و بويراحمد
كهگيلويه: مژدهي
* گلستان
مينودشت و كلاله: ابوتراب قرهچماقلو
كردكوي ، بندر تركمن: عبدالخالق عباسي
گرگان و آققلا: ربيعي
عليآباد كتول: قرهخاني
گنبدكاوس: مارامايي
* گيلان
صومعهسرا: كاظم دلخوش
آستارا: شاپور مرحبا
* لرستان
خرمآباد: محمودرضا حسنوند ،رحيمي
بروجرد: علاءالدين بروجردي،
پلدختر: سيدمحمدمهدي شاهرخي
اليگودرز : محمداسماعيل مداحي
* مازندران
ساري : يوسفنژاد
محمود آباد: احمد ناطق نوري
بابلسر: حجتاله روحي ،
نوشهر و چالوس: محسني بندپي،
آمل، لاهيجان: عزتاله يوسفيان ملا
* مركزي
ساوه : حسين اسلامي
خمين: مقيمي
اراك و كميجان: حسن مرادي و سيداحمد لطفي
محلات و دليجان : حسن عباسي
* هرمزگان
بندرعباس: محمدآشوري، غلامعباس زايري
ميناب وجاسك: علي معلميپور
بندرلنگه: عبداله حسيني
* همدان
همدان: حسني
تويسركان: فضلعلي
رزن: محمدمهدي مفتح
نهاوند:مهندس كاويانپور
انتهاي پيام/ي
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد
شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
پر بازدید ها
پر بحث ترین ها
بیشترین اشتراک
تازه های کتاب