گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۲۱۲۰۸۰۰۰۶۴۶
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۸ - ۲:۲۲ ب.ظ
نماینده مردم ملایر در مجلس: بسیجیان دیدگاه تشکیلاتی داشته باشند نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان و بسیجیان تشکیلاتی فکر کردن را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، احمد آریایی‌نژاد ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه بسیاری از اتفاقات دوران دفاع مقدس با محاسبات مادی قابل نیست، افزود: انقلاب اسلامی ایران توسط خون شهدا تضمین شده و در نهایت به صاحب اصلی خود سپرده می‌شود.

وی با اشاره به فداکاری‌های شهدای ارزشمندی همچون شهید احدی، ساکی و شهید معصومی افزود: حاکم بودن فضا و روحیات خاص دوران جنگ تحمیلی باید حفظ شود زیرا هجوم بیرونی بی‌تأثیر است مگر اینکه رخنه از درون و حاکمیت در فکر‌ها صورت گیرد.

نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه اعضا و جوارح انسان برای تعالی و حیات انسان بسیج شدند، گفت: اگر در کشور این تفکر حاکم شود هیچ کس نمی‌تواند بر کشور غلبه کند.

وی خطاب به مسئولان و بسیجیان تشکیلاتی فکر کردن را خواستار شد و گفت: در اوایل انقلاب تفکر تشکیلاتی آیت‌الله بهشتی کارساز بود و کارهای نشدنی در آن زمان تحقق پیدا کرد.

وی قسمت عمده مشکلات کنونی را دید مادی خواند و توجه نیروهای دارای روحیه بسیجی را خواستار شد تا انسان‌های صالح و توانمند و تعهد سر کار باشند.

در پایان این مراسم از خانواده شهید ابوالقاسم یونسی، شهید اسماعیل شکری‌موحد، حسینعلی قربانی، احمد شکری‌موحد، الله‌حسین معصومی، دکتر داریوش ساکی، دکتر ابوالفضل سپهری، دکتر احمد رضا احدی و تعدادی از اعضای بسیج جامعه پزشکی استان شامل سرهنگ پایدار محمود قاسمی، مریم برزگر، دکتر افشین فیاض، دکتر سعید نظری، دکتر مهدی رضوان، دکتر مصطفی رستمی، معصومه زمانی، تقدیر شدند. 

انتهای پیام/89002/ی30/ژ1001