گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۳۰۸۲۴۰۰۰۶۴۹
تاریخ : ۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۵:۱۴ ب.ظ
فرمانده انتظامی ایلام: ترویج فرهنگ شهادت یکی از وظایف پلیس است فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: ترویج فرهنگ شهادت یکی از وظایف پلیس است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، سردار علی دولتی ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید رحمت‌الله پیری اظهار داشت: اقتدار کشور از برکت خون پاک شهداست.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: همه افتخارات نظام اسلامی نشات گرفته از وجود شهدا و خانواده‌های معظم آنهاست.

وی ادامه داد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف به پیشرفت چشمگیری دست یافته که این موفقیت‌ها را مرهون فداکاری و از جان‌گذشتگی شهدا و رزمندگان و جانبازان می‌دانیم.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا دارای جایگاه و مقام والایی هستند، که انسان به آنها غبطه می‎خورد، اظهار داشت: خانواده شهدا گنجینه‎های انقلابند و جایگاه والایی در نظام اسلامی دارند.

فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: صبر و استقامت خانواده‌های شهدا سبب طراوت و جان گرفتن همیشگی انقلاب اسلامی شده و همواره یاد و خاطره این بزرگواران باعث قوت قلب مسئولان است.

وی ادامه راه شهیدان را وظیفه آحاد جامعه دانست و خاطرنشان کرد: شهدا برای برقراری نظم و امنیت و دفاع از کیان خانواده‌ها، خون خود را نثار انقلاب و اسلام کردند و تداوم راه آنها، دینی است بر دوش ما که راه این عزیزان را ادامه دهیم.

انتهای پیام/2246/ی20