گروه : اجتماعی
حوزه : آموزش و پرورش
شماره : ۱۳۹۴۰۹۰۹۰۰۰۵۸۶
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۸:۰۴ ق.ظ
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس خبر داد پیشنهاد «نظام استخدام و پرداخت‌های ویژه فرهنگیان» در برنامه ششم توسعه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: در یکی از احکام برنامه ششم توسعه پیشنهاد کرده‌ایم تا نظام استخدام و پرداخت‌های فرهنگیان، ویژه فرهنگیان شود.

سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت طرح ویژه مرخصی زایمان ارائه شده توسط وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: در یکی از احکامی‌ که در برنامه ششم توسعه پیشنهاد کرده‌ایم، به دنبال این هستیم تا نظام استخدام و پرداخت‌های فرهنگیان خاص و ویژه فرهنگیان شود.

وی افزود: ما یکی از دستگاه‌هایی بودیم که علی‌رغم مشکلات بسیار، مرخصی 9 ماه زایمان را برای بانوان فرهنگی اجرایی کردیم تا فرهنگیان بتوانند از مزایای آن استفاده کنند.

بطحایی ادامه داد: روی چارچوب طرحی که وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد، کار کردیم اما آن را متوقف کردیم تا تکلیف این حکمی که برای برنامه ششم پیشنهاد کرده‌ایم، روشن شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک تکلیف این حکم روشن می‌شود که آیا آن طرح قبلی را ادامه دهیم یا روی این حکم جدید که به تصویب خواهد رسید، کار کنیم.

انتهای پیام/