گروه : سیاسی
حوزه : مجلس
شماره : ۱۳۹۴۰۹۲۹۰۰۱۵۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۲:۳۹ ب.ظ
بذرپاش در جمع مردم اهواز: 9 دی فریاد علیه نادیده گرفتن رأی مردم است عضو هیات‌رئیسه مجلس 9 دی را خروش مردم علیه زورگویی و «نه» گفتن به دیده نشدن آرای آنها توسط عده‌ای خاص دانست.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که در سالروز 9 دی در جمع مردم اهواز سخن می‌گفت، اظهار داشت: نه دی، خروش مردم علیه زو رگویی و نه به دیده نشدن آرای آنها توسط عده ای خاص بود.

وی افزود: نه دی یعنی اینکه ملت ایران هنوز هستند و خودشان تصمیم می گیرند و عده ای با دیکتاتوری، حق ندارند به جای آنها حرف بزنند؛ نه دی یعنی اینکه همه ملت ایران پیروز انتخاباتند حتی کسانی هم که به فرد منتخب انتقاد داشتند.

بذرپاش نه دی را به عشق و دین به امام راحل خواند و با بیان این که دلیل اصلی تحریم‌های سنگین ناشی از قطعنامه  1929 بلایی بود که بر سر کشور در سال 88 آوردند و گفت: برپا کنندگان غائله در صدد ایجاد دوقطبی‌هایی بودند که یک طرف آن اقتصاد و طرف دیگر تصمیمات آرمانی باشد و این دو را متناقض با هم نشان دهند و القا کنند که کشور باید یک طرف را انتخاب کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: همه حواسمان باشد که اقتصاد و آرمان نه تنها از هم جدا نیستند بلکه تکمیل‌کننده و معنا دهنده یکدیگر می باشند.

انتهای پیام/