گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۴۱۰۰۱۰۰۰۴۶۳
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۱۱:۴۸ ق.ظ
فرمانده سپاه امام صادق(ع): عمق‌بخشی نظام اسلامی در اروپا و آمریکا بیشتر شده است فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در این برهه از زمان انقلاب اسلامی عمق‌بخشی نظام اسلامی در منطقه، اروپا و آمریکا بیشتر شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، به نقل از روابط عمومی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، فتح‌الله جمیری در آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج جامعه زنان سپاه امام صادق(ع) گفت: خواهران بسیجی نقش مهمی در عرصه‌های مختلف نظام و مقابله با تهدیدات نرم دشمن دارند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان افزود: انقلاب اسلامی ما با سایر انقلاب‌های دنیا و حتی انقلاب‌های صورت گرفته در ایران تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت است و این وجه تمایز، حضور چشمگیر زنان در به ثمر رساندن این پیروزی است.

جمیری افزود: بانوان ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب و در دوران دفاع مقدس هم در پشت جبهه و هم با حضور مستقیم در جبهه‌های حق علیه باطل از این نظام پشتیبانی کردند و امروز هم دوشادوش سایر دلسوزان نظام در عرصه‌های مختلف به فعالیت مشغول هستند.

وی به تاریخچه تشکیل سازمان بسیج خواهران اشاره کرد و گفت: این قشر از بسیج همزمان با تأسیس بسیج مستضعفین به‌فرمان حضرت امام راحل تشکیل و از همان ابتدا سازمان‌دهی، پشتیبانی و هدایت خواهران بسیجی را به عهده گرفت و در این راه کارنامه درخشانی را از خود نمایش گذاشته و روزبه‌روز بر عزت و بالندگی آن افزوده‌ شده است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) با بیان اینکه در این برهه از زمان انقلاب اسلامی به لحاظ اینکه عمق‌بخشی نظام اسلامی در منطقه، اروپا و آمریکا بیشتر شده است، تصریح کرد: خواهران بسیجی می‌توانند همچون گذشته در دفاع از انقلاب اسلامی نقش‌آفرین باشند.

جمیری تلاش و کار شبانه‌روزی در راستای حفظ و تقویت نظام اسلامی را از ضروریات دلسوزان نظام برشمرد و تأکید کرد: ظرفیت و توانمندی بالای خواهران بسیجی در این مسیر بسیار راهگشاست.

در این آیین از زهرا اسدی به‌عنوان مسئول بسیج جامعه زنان سپاه استان بوشهر تقدیر و آرزو شبل‌الحکماء بوشهری‌نژاد به‌ جای وی معرفی شد.

انتهای پیام/2255/الف/ک/پ3003