گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۴۱۰۰۱۰۰۰۸۰۳
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۲:۴۰ ب.ظ
فرماندار بیجار: نادیده گرفتن زحمات و خدمات راهداران، بی‌انصافی است فرماندار بیجار از معدود افرادی که در فضای مجازی زحمات راهداران و مجموعه مدیریت بحران را زیرسوال می‌برند، انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، بیژن زندیه ظهر امروز در مراسمی که به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل در تالار امیرنظام گروسی بیجار، ضمن قدردانی از زحمات اعضای مدیریت بحران شهرستان بیجار، اظهار کرد: نادیده گرفتن زحمات راهداران بی‌انصافی است.

وی با اشاره به بارش بی‌سابقه برف در شهرستان بیجار در سال جاری، گفت: راهداران بیجاری با تمام توان و به صورت شبانه‌روزی در راستای خدمت به مردم و بازگشایی جاده‌های شهری و روستایی اقدام کردند که این اقدام قابل ستایش است.

فرماندار بیجار با انتقاد از معدود افرادی که در فضای مجازی زحمات راهداران و مجموعه مدیریت بحران را زیرسوال می‌برند، اظهار کرد: نباید نقد منصفانه را با تخریب مقایسه کرد.

زندیه با اشاره به نجات 15 بیمار و مادر باردار در روستاهای مسدود توسط راهداران در بارش‌های اخیر بیش از 4 هزار مسافر در راه مانده توسط مدیریت بحران، گفت: متأسفانه بعضی افراد ناآگاهانه با تخریب و تشویش اذهان عمومی سعی در کم‌رنگ کردن خدمات مسئولین نظام را دارند اما باید بدانند که مردم و مسئولین نظام در کنار هم پاسدار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی با اشاره به وسعت شهرستان بیجار به لحاظ وسعت، عنوان کرد: این امر کار راهداران را در ایام بارش برف صد چندان می‌کند که مجموعه راهداری شهرستان بیجار با تمام توان در راستای خدمت به مردم در این ایام از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح، از راهداران این شهرستان قدردانی شد.

انتهای پیام/79015/ک20/ژ1001