گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۴۱۰۰۱۰۰۱۲۶۰
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۴:۳۹ ب.ظ
شهردار مشهد: لابی نکردم، مذاکره کردم/ شهردار بازداشت‌شده مجرم نیست شهردار مشهد با بیان اینکه من در جلسه علنی امروز لابی نکرده و تنها با برخی از اعضا مذاکره کردم، گفت: شهردار یکی از مناطق شهر مشهد که بازداشت‌ شده مجرم نیست بلکه در مظان اتهام قرارگرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید صولت مرتضوی ظهر امروز در حاشیه نود و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شورا برگزار شد در جمع خبرنگاران در ارتباط با لابی وی در جلسه علنی اظهار کرد: دلیل بر این نیست که هر چه شهرداری گفت شورای شهر آن را تصویب کند و اگر نظر شهرداری تصویب شود و یا نشود ما به نظر آنها احترام می‌گذاریم.

وی افزود: البته اقدامی که در جلسه علنی انجام شد لابی نبود بلکه مذاکره بود زیرا گاهی همه مطالب فرصت بیان نیست و اگر برخی از شبهات اعضا برطرف شود و منطق کارشناسی ارائه شود امکان تغییر نظر وجود دارد.

مرتضوی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در ارتباط با حذف درآمد شهرداری‌ها از محل مالیات بر ارزش‌افزوده در برنامه ششم نیز گفت: من این موضوع را نشنیده‌ام اما اگر واقعیت داشته باشد ظلم بزرگی به شهرداری‌ها است.

شهردار مشهد در مورد بازداشت یکی از شهرداران مناطق شهر مشهد نیز بیان کرد: هر کسی که در مظان اتهام قرار داشته باشد دادگاه آن را احضار می‌کند اما امروز ایشان در سر کار خود حضور دارند.

وی ادامه داد: روزانه چندین بار شهرداران ما به دادگاه می‌روند و شاید فردا دادگاه من را نیز احضار کند و این دلیل بر مجرم بودن فرد نیست.

مرتضوی در ارتباط با تغییر شهردار این منطقه نیز عنوان کرد: ما در شهرداری مشهد بر اساس شائبه تصمیم نمی‌گیریم و با منطق تصمیمی می‌گیریم.

انتهای پیام/3138/ذ20/پو3002