گروه : نامشخص
حوزه :
شماره : ۱۳۹۴۱۰۰۱۰۰۱۶۳۶
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۹:۰۳ ب.ظ
رئیس ستاد انتخابات لرستان خبر داد ثبت‌نام 137 کاندیدای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در لرستان رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: از آغاز ثبت‌نام کاندیداهای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی تاکنون 137 نفر در استان لرستان نام‌نویسی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌‌آباد، سید سعید شاهرخی امشب در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد با اشاره به اینکه 137 کاندیدای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در سراسر استان لرستان تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار داشت: از این تعداد 11 کاندیدای مجلس خبرگان و 126 داوطلب مجلس شورای اسلامی در لرستان ثبت‌نام کردند.

وی عنوان داشت: از تعداد 126 داوطلب ثبت نام شده در مجلس شورای اسلامی استان به تفکیک حوزه‌های انتخاباتی شهرستان، خرم‌آباد و دوره چگنی 37، الیگودرز هشت نفر، بروجرد 26 نفر، پلدختر شش نفر، دلفان و سلسله 16 نفر، دورود و ازنا 15 نفر و کوهدشت و رومشکان 18 نفر هستند.

این مسئول تصریح کرد: از داوطلبان ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان توصیه می‌شود که کار ثبت‌نام در انتخابات را به روزهای آخر موکول نکنند.

شاهرخی اظهار داشت: از تعداد 126 نفر داوطلب ثبت نامی مجلس شورای اسلامی در لرستان 19 نفر دارای مدرک دکتری، 98 نفر فوق لیسانس و 9 نفر دارای مدرک لیسانس هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین 11 داوطلب مجلس خبرگان تاکنون در استان لرستان ثبت‌نام کرده‌اند.

براساس این گزارش استان لرستان در مجلس خبرگان دارای دو کرسی و در مجلس شورای اسلامی دارای 9 کرسی نمایندگی است.

انتهای خبر/