گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۴۱۰۰۲۰۰۰۱۵۲
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۰:۵۱ ق.ظ
در مسابقات والیبال «لیگ شهدای مدافع حرم» نهبندان بندان در مقابل چاهداشی مغلوب شد/ چهار فرسخ از سد شاهکوه گذشت رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی نهبندان گفت: در مسابقات والیبال «لیگ شهدای مدافع حرم» این شهرستان، تیم چاهداشی در مقابل بندان شکست خورد و والیبال چهار فرسخ بر شاهکوه غلبه کرد.

محمد قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی، شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزش روستایی و عشایری و گرامیداشت هفته وحدت مسابقات والیبال «لیگ شهدای مدافع حرم»، شهرستان نهبندان برگزار می‌شود.         

وی افزود: در این مسابقات تیم‌های ورزشی از روستاهای چاهداشی، چهار فرسخ، بیچند، شاهکوه، دهسلم، سیدال، کلاته سید علی و بندان به صورت دوره‌ای در سالن ورزشی دهسلم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی نهبندان تصریح کرد: در نخستین بازی تیم والیبال بندان به مصاف چاهداشی رفت که 3 بر 2 مغلوب حریف شد و در دومین رقابت نیز تیم والیبال چهار فرسخ 3 بر 2 از سد شاهکوه گذشت.

قاسمی یادآور شد: در سومین بازی والیبالیست‌های دهسلم میزبان تیم بیچند بودند که در مقابل مهمان با نتیجه 3 بر 2 زمین‌گیر میدان شدند.

وی با بیان اینکه مسابقات والیبال «لیگ شهدای مدافع حرم»، شهرستان نهبندان جمعه آینده با سه بازی پیگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: تیم والیبال چاهداشی در بازی برگشت میزبان بندان است، والیبالیست‌های چهار فرسخ به مصاف تیم شاهکوه می‌روند و در سومین بازی تیم بیچند میزبان والیبالست‌های دهسلمی است.

انتهای پیام/69014/ت20/ض1002