گروه : فرهنگ
حوزه : کتاب و ادبیات
شماره : ۱۳۹۵۰۳۲۹۰۰۰۷۹۳
تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱:۲۸ ب.ظ
در نمایشگاه قرآن عرضه می‌شود تخفیف ۴۰درصدی برای کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» سلسله جلسات اصول عقاید رهبر انقلاب با آیات قرآن با ۴۰ درصد تخفیف در نمایشگاه قرآن به مراجعه کنندگان عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، موسسه فرهنگی ایمان جهادی(صهبا) در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با آثار خود شرکت کرده است.

این ناشر که اغلب آثارش در ارتباط با رهبر معظم انقلاب است در این دوره از نمایشگاه قرآن کریم با کلیه اثار خود شرکت کرده و اثار خود را به مخاطبان ارائه می‌کند.

کتاب «انسان 250 ساله» یکی از پرفروش‌ترین آثار این ناشر است که به تاریخ مبارزات سیاسی ائمه علیه‌السلام در دوران حیاتشان از زبان رهبر انقلاب پرداخته است. این کتاب یکی از آثاری است که از این ناشر در این نمایشگاه به مخاطبان عرضه می‌شود.

همچنین کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های این ناشر در طول سال در این نمایشگاه عرضه شده که بنا بر اعلام این ناشر این کتاب پرفروش‌ترین کتاب در طول روزهای برگزاری نمایشگاه قرآن بوده است.

این کتاب سلسله جلسات تفسیر قرآن رهبر انقلاب در سال 1353 است که در مشهد ایراد شده بود و در آن جلسات ایشان اصول اعتقادی اسلام مبتنی بر قرآن را طرح کرده‌اند.

بنا بر اعلام ناشر کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» پرفروش‌ترین کتاب این روزهای موسسه جهادی(صهبا) بوده و کتاب «عبد صالح خدا» خاطرات رهبر معظم انقلاب از امام خمینی(ره) نیز دومین کتاب پرفروش این ناشر بوده است.

بر اساس این گزارش کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» در نمایشگاه قرآن با 40 درصد تخفیف به مراجعه‌کنندگان عرضه می‌شود. البته یادآور می‌شود که این تخفیف شامل کسانی می‌شود که از غرفه «رهبر قرآنی» بازدید کرده باشند و بُن‌های تخفیف در این غرفه به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود. همچنین علاوه بر این تخفیف بسته صوتی کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» نیز به صورت رایگان در اختیار کسانی که این کتاب را خریداری کنند قرار داده می‌شود.

این گزارش می‌افزاید که غرفهٔ رهبر قرآنی انعکاس برخی ابعاد قرآنی زندگی پربرکت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است. مباحث علمی ایشان در قرآن (با محوریت جلسات طرح کلی اندیشهٔ اسلامی در قرآن در سال 53)، فعالیت‌های قرآنی معظم له از کودکی، ایجاد زیرساخت‌های نهضت قرآنی، نکات قرآنی در ارتباطات مردمی، نسخه‌های قرآن اهدایی از طرف ایشان و ... همراه با تصاویر جذاب و اسناد و دستخط‌های ایشان در این غرفه ارائه شده است.

موسسه فرهنگی ایمان جهادی(صهبا) در بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن کریم در مصلای تهران در راهرو 7 بخش مکتوب غرفه 171 قرار دارد و پذیرای مراجعه کنندگان است. بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن تا 8 تیر از ساعت 18 الی 23:30 در مصلای تهران پذیرای شرکت کنندگان است.

انتهای پیام/و