گروه : جامعه
حوزه : زنان و جوانان
شماره : ۱۳۹۵۰۳۳۰۰۰۰۶۳۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۲:۴۱ ب.ظ
رونمایی از طرح ملی ارتقای کیفیت چادرهای نماز مساجد و اماکن متبرکه طرح ملی ارتقای کیفیت چادرهای نماز مساجد و اماکن متبرکه در بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی می‌شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، طرح ملی ارتقای کیفیت چادرهای نماز مساجد و اماکن متبرکه با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و توسط مجری «بخش خصوصی» با هدف احیای نماد ملی و دینی مورد استفاده نمازگزاران و ارتقای کیفیت اقلام و ملزومات مورد استفاده در نماز با توجه به محصول ایرانی در قالب انجام فرآیند تولید یک محصول ساخت داخلی اعم از «نخ،پارچه،طراحی و تولید» اجرا می‌شود که حداقل هزینه‌ها برای اجرای آن پیش بینی شده است.

طرح ملی ارتقای کیفیت چادرهای نماز مساجد و اماکن متبرکه درصدد است تا با نگاهی نو به فرهنگ زیبا و فاخر استفاده از چادر نماز گامی در جهت تحکیم و تثبیت بیش از پیش این فرهنگ بردارد.

این طرح ملی امروز از ساعت 22 در محل ستاد بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم واقع در رواق شرقی مصلی بزرگ امام خمینی«ره» با حضور مسئولان و مدیران این نمایشگاه و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/