گروه : علم و پیشرفت
حوزه : آموزش
شماره : ۱۳۹۵۱۲۰۱۰۰۰۶۷۴
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۹:۳۰ ق.ظ
در دانشگاه آزاد پرند صورت پذیرفت جذب هیأت علمی با مجوز دانشگاه آزاد برای رشته‌ای که موجود نیست دانشگاه آزاد پرند اقدام به جذب هیأت علمی با مجوز دانشگاه آزاد برای رشته‌ای کرده است که این رشته در این واحد فعالیتی ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دانشگاه آزاد پرند، فردی را بامدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی برای خدمت در گروه محیط زیست جذب کرده است.

بر اساس این گزارش، دانشگاه آزاد واحد پرند سال‌هاست که در رشته محیط زیست نه تنها دانشجویی ندارد بلکه رشته مهندسی کشاورزی هم در این واحد وجود ندارد، از ابتدای ریاست کیوان صائب رئیس ستاد انتخاباتی روحانی هر هیئت علمی که در پرند مامور به خدمت شد برای تکمیل تیم مدیریتی وی از خارج دانشگاه به این واحد آمده است، حال باید دید که چه پستی در انتظار گزینه تازه وارد است.

نکته قابل تامل دیگر جذب فرد دیگری از واحد همدان برای رشته تربیت بدنی در این واحد دانشگاهی است، این در حالی است که در نیمسال اول واحد پرند 12 هزار و 300 دانشجو داشته است ولی در نیمسال دوم ده هزار و 300 دانشجو در این واحد مشغول به تحصیل هستند و با توجه به ریزش دانشجو در ترم دوم نیازی به جذب وی نبوده است.

چندی قبل، دانشگاهیان دانشگاه ‌آزاد پرند طی نامه‌ای که به امضای جمعی از اساتید، معاونان و اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی رسیده بود، نسبت به عملکرد و قانون‌شکنی‌های کیوان صائب سرپرست این دانشگاه اعتراض کردند.

انتهای پیام/