گروه : ورزشی
حوزه : توپ و تور
شماره : ۱۳۹۶۰۱۳۱۰۰۱۲۸۰
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۱۵ ق.ظ
گارد راس تیم بسکتبال نفت آبادان در گفت‌و‌گو با فارس: می‌خواهیم یک پای فینال باشیم/ تمام تلاشم بازگشت دوباره به تیم‌ملی است گاردراس تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: در این فصل هم تمام تلاش‌مان این است که یک پای فینال باشیم.

فرید اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد پیروزی نفت آبادان مقابل شهرداری تبریز اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود، شهرداری تبریز با بازیکن خارجی جدیدی که گرفته تیمش تقویت شده است. در نیمه اول بازیکنان آنها شوت‌های خوبی زدند و اختلاف بسیار کم بود.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با تدابیری که کادر فنی در نظر گرفت و تغییری که در ترکیب تیم داد، دفاع بهتری داشتیم و توانستیم در پایان با اختلاف به پیروزی برسیم.

گارد رأس ملی‌پوش تیم بسکتال نفت آبادان در مورد بازی نکردن مقابل نیروی زمینی(تیم سابقش) عنوان کرد: قراری به صورت مکتوب نداشتیم، اما با صحبتی که خودم با باشگاه داشتم، قرار شد در دیدار مقابل این تیم بازی نکنم. از مدیریت و کادر فنی باشگاه هم تشکر می‌کنم که در مدت زمانی که بودم از من حمایت کردند.

اصلانی در خصوص پلی‌آف گفت: شرایط در این مرحله متفاوت خواهد بود. ما در دور دوم پلی‌آف باید با دانشگاه آزاد یا شهرداری تبریز بازی کنیم که مطمئناً دیدار سختی خواهد بود. هدف‌مان این است که در این فصل همانند سال گذشته یک پای فینال باشیم.

وی در خصوص اینکه چقدر شانس دارد مجدداً به تیم ملی بازگردد، گفت: در غرب آسیا به دلیل شرایطی که داشتم و با تصمیم کادر فنی نتوانستم حضور پیدا کنم. امیدوارم بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شوم. امسال مسابقات مهمی برگزار می‌شود و می‌خواهم برای تیم ملی دوباره به میدان بروم.

انتهای پیام/