گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۶۱۱۰۸۰۰۰۲۹۵
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۸:۳۴ ق.ظ
مدیر مرکز مدیریت‌راه‌های مازندران: تداوم انسداد محورهای هراز و کندوان/ تردد در مسیر سوادکوه و کیاسر با زنجیر چرخ مدیر مرکز مدیریت‌ راه‌های استان مازندران گفت: محور هراز و کندوان به دلیل بارش برف سنگین و کولاک همچنان بسته است.

محسن هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری در ارتباط با آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مازندران، اظهار کرد: محور هراز و کندوان به دلیل بارش برف سنگین همچنان مسدود است.

وی اضافه کرد: اقدامات نمک‌پاشی از سمت استان مازندران در حال انجام است و در این مسیر مشکل چندانی برای رفت و آمد وجود ندارد، اما به دلیل احتمال کولاک تصمیم به انسداد محور گرفته شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان مازندران با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی از بابت تردد در محور کندوان و کیاسر وجود ندارد، افزود: تردد در این مسیر تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی با اعلام اینکه جاده قبل از کولاک شدید تخلیه شده است، تبیین کرد: مشکل از بابت جا ماندن افراد در طول محورهای مازندران نداریم.

هاشمی یادآور شد: عملیات برف‌روبی در محورهای کیاسر و سوادکوه در حال انجام است و همکاران این سازمان به صورت شبانه‌روزی در سطح محورهای استان مازندران حضور دارند.

انتهای پیام/ذ