گروه : بین الملل
حوزه : غرب آسیا
شماره : ۱۳۹۶۱۲۲۴۰۰۰۱۶۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۸:۵۴ ق.ظ
تانک‌ها و جنگنده‌های اسرائیلی مواضعی را در نوار غزه هدف قرار دادند تانک‌های رژیم صهیونیستی در واکنش به چندین انفجار در فنس امنیتی مرز نوار غزه، مواضعی از حماس را هدف قرار دادند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، تانک‌های رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) مواضعی از جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در نوار غزه را هدف قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد شلیک تانک‌های اسرائیل به سمت نوار غزه در واکنش به انفجار چندین بمب در فنس امنیتی مرز این منطقه است.

گفته می‌شود درپی این گلوله‌باران، چندین فلسطینی در غزه زخمی شده‌اند.

برخی منابع نیز از حمله جنگنده‌های نیروی هوایی رژیم صهیونیستی به یک پست دیدبانی مقاومت و اراضی زراعی در بیت حانون (شمال شرق غزه) خبر می‌دهند.

رسانه‌های اسرائیلی پیشتر گزارش داده بودند که گشت نظامیان صهیونیست در نزدیکی فنس امنیتی نوار غزه، هدف انفجار چندین بمب دست‌ساز قرار گرفته‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اما تاکید کرد که در این انفجارها هیچ نظامی آسیب ندیده است. در این بیانیه آمده است که اسرائیل، حماس را مسئول این انفجارها می‌داند.

 ماه گذشته نیز چهار نظامی صهیونیست هنگامی که قصد داشتند یک پرچم فلسطین را که روی فنس امنیتی نصب شده بود جدا کنند، هدف انفجار قرار گرفته و زخمی شدند.

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس