گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۷۰۱۲۶۰۰۰۲۵۲
تاریخ : ۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۹:۴۷ ق.ظ
گزارش فارس از حادثه رانندگی در محور آرادان ـ گرمسار یک کشته و 27 زخمی در واژگونی اتوبوس مشهد ـ تهران/ 25 مسافر هندی بودند یک دستگاه اتوبوس با 28 سرنشین که از مشهد عازم تهران بود در محور آرادان ـ گرمسار واژگون شد و بر اثر آن یک نفر کشته و 27 نفر مجروح شدند.

علی‌آقا یحیایی معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: صبح امروز خبر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور آرادان- گرمسار اعلام و بلافاصله گروهی از امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: بر اساس ارزیابی‌های ثانویه و اعلام کارشناسان پلیس راه مشخص شد که خودروی واژگون شده در استان سمنان حامل مسافران خارجی بوده است.

معاون جمعیت هلال‌احمر استان سمنان تصریح کرد: گزارش نیروهای امدادی حاکی است که یک دستگاه اتوبوس حامل 28 سرنشین در جاده سمنان - گرمسار واژگون شده است.

یحیایی تصریح کرد: این اتوبوس 28 سرنشین داشت که یک نفر از آنها فوت کرد و سایر سرنشینان به بیمارستان منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان افزود: علت حادثه در دست بررسی است.

اتوبوس واژگون‌شده در محور گرمسار ۲۵ مسافر هندی داشت/ عدم توانایی راننده؛ علت حادثه

حسن خسروجردی نیز در تشریح جزئیات این حادثه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز یک دستگاه اتوبوس با ۲۵ مسافر هندی در استان سمنان واژگون شد.

وی تصریح کرد: این اتوبوس که از مشهد عازم تهران بود، در کیلومتر چهار محور آرادان به گرمسار واژگون شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان افزود: این اتوبوس به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از لغزندگی جاده واژگون شده است.

خسروجردی بیان کرد: در این حادثه، یک دختربچه فوت شد و تعدادی مجروح به بیمارستان گرمسار منتقل شدند.

انتهای پیام/چ