گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۳۹۷۰۴۰۶۰۰۰۰۶۵
تاریخ : ۱۳۹۷/۴/۶ - ۴:۰۳ ق.ظ
بعد از پنالتی رونالدو یک نفر من را بیدار کرد بیرانوند: تیم‌های اروپایی در جام جهانی بعد آرزو می‌کنند با ایران هم‌گروه نشوند/ مردم از صحبت‌هایم طنز ساخته بودند دروازه‌بان تیم ملی گفت: تیم‌های اروپایی در دوره‌های آینده جام جهانی آرزو می‌کنند که با تیم ملی ایران هم‌گروه نشوند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا بیرانوند بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال از روسیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که ما شرمنده این مردم نشدیم و مقابل تیم‌های بزرگ عملکرد خوبی داشتیم.

وی افزود: تیم‌های اروپایی در دوره‌های بعد آرزو می‌کنند در گروه ایران قرار نگیرند.

بیرانوند در خصوص شرایط خودش در جام جهانی گفت:‌ من تمرینات خیلی خوبی داشتم و سعی کردم شرایط خودم را از اولین بازی تا آخرین بازی به شکلی خوب حفظ کنم. قبلاً هم گفته بودم که می‌خواهم در جام جهانی بدرخشم و در رسانه‌های ایران صحبت کردم اما صحبت‌های من برای مردم به شکل طنز شده بود.ولی خدا را شکر می‌کنم که با صحبت‌های من مردم روحیه گرفتند.

وی تأکید کرد: خیلی خوشحالم که مقابل قهرمان اروپا بازی خوبی انجام دادم و توانستیم آنها را متوقف کنیم. به نظرم پرتغال شب سختی را مقابل ایران سپری کرد. 

دروازه‌بان تیم ملی در خصوص اینکه پنالتی رونالدو را مهار کرد، گفت: من خیلی حس خوبی دارم و شاید باور نکنید پنالتی گرفتن رونالدو اصلاً برایم مهم نبود و فقط این برایم مهم بود که تیمم گل نخورد. من برای مملکتم جنگیدم و اصلاً برای شخص خودم تلاش نکردم و هرچه بود برای نام ایران بود.

وی در خصوص واکنشش بعد از صحنه پنالتی گفت: زمانی که توپ را گرفتم اصلاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و فکر می‌کنم خواب بودم فقط یک نفر من را بیدار کرد.

انتهای پیام/ر