گروه : استانها
حوزه :
شماره : ۱۳۹۷۰۴۱۳۰۰۱۱۳۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۹:۰۵ ب.ظ
بازداشت آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت گرانی سکه باعث ربوده شدن کودک 6 ساله همدانی شد سارقانی که یک کودک ۶ ساله همدانی را در روز روشن ربوده بودند و در ازای آزادی او از خانواده‌اش درخواست سکه طلا کردند، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس آگاهی همدان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی همدان، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار کرد: دوشنبه گذشته در ساعت حدود 20:30 دقیقه در محله متخصصین همدان دو نفر سارق با خودرو ام وی ام اقدام به ربودن کودک 6 ساله‌ای کردند که پس از اطلاع خانواده کودک به پلیس 110 بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به اینکه سارقان تقاضای وجه و سکه از خانواده کودک کرده بودند کاراگاهان آگاهی با اقدامات کارشناسی و تحقیقات پلیسی و طی هماهنگی با خانواده کودک در محل ملاقات حاضر و سارق که با موتورسیکلت برای گرفتن وجه و سکه آمده بود؛ دستگیر شد.

 فرمانده انتظامی استان همدان در ادامه افزود: پس از دستگیری متهم خوشبختانه کودک نیز که دوشنبه شب در اختیار سارقان بوده صحیح و سالم در اختیار خانواده قرار گرفت.

وی اعلام کرد: پلیس استان همدان در کمتر از 24 ساعت توانست این کودک را به آغوش خانواده برگرداند و موجب خشنودی پدر و مادر این کودک شود.

کامرانی صالح افزود: اعتماد و همکاری مردم با پلیس می‌تواند توفیقات نیروی انتظامی را در ایجاد امنیت و ارتقای سطح احساس امنیت فراهم کند.

انتهای پیام/ح