گروه : ورزشی
حوزه : رزمی
شماره : ۱۳۹۷۰۶۰۵۰۰۰۷۷۱
تاریخ : ۱۳۹۷/۶/۵ - ۲:۱۸ ب.ظ
گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی فرجی: وعده همه ما مدال‌آوری در المپیک ۲۰۲۰ توکیو/ برخی مسائل اجازه نداد طلاهای بیشتری بگیریم+فیلم رئیس فدراسیون کاراته گفت: کاراته از رشته‌های موفق ورزش ایران است و وعده همه ما مدال‌آوری در المپیک ۲۰۲۰ خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی، نهمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اندونزی در حالی از صبح امروز(دوشنبه) آغاز شده است که محمدصادق فرجی روز دوشنبه در پایان رقابت های کاراته هجدهمین دوره بازیهای آسیایی که با کسب ۲ طلا٬ ۳ نقره و ۳ برنز برای تیم ایران همراه شد٬ تصریح کرد: ابتدا باید این موفقیت را به مردم کشور و خانواده بزرگ کاراته تبریک بگویم.

وی در ادامه افزود: تیم مردان با برنامه ریزی و مراحل آماده سازی مناسبی که داشت با قدرت به جاکارتا آمد. تیم مردان ما شایسته کسب چهار طلا بود که متاسفانه روند قضاوت ها به گونه ای ادامه یافت که در حق امیر مهدی زاده و ذبیح اله پورشیب اجحاف شد.

رئیس فدراسیون کاراته در مورد عملکرد تیم بانوان ایران نیز، عنوان کرد: این برای اولین بار است که هر چهار نماینده تیم بانوان ایران در بازی های آسیایی به مدال رسیدند که این مساله موفقیت ارزشمندی است.

وی با بیان اینکه بازی های آسیایی برنامه کوتاه مدت فدراسیون کاراته بود٬ گفت: المپیک ۲۰۲۰ هدف اصلی است که پیش از آن در رویدادهای مهمی شرکت خواهیم کرد. اکنون باید برای حضور در قهرمانی جهان که به میزبانی اسپانیا برگزار می شود آماده شویم. کاراته از رشته های موفق ورزش ایران است و وعده همه ما مدال آوری در المپیک ۲۰۲۰ خواهد بود.

انتهای پیام/س