گروه : استانها
حوزه : لرستان
شماره : ۱۳۹۸۰۸۰۱۰۰۰۱۶۹
تاریخ : ۱۳۹۸/۸/۱ - ۹:۵۳ ق.ظ
تشریح جزئیات همایش سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور به میزبانی لرستان مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان به تشریح جزئیات همایش سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور به میزبانی لرستان پرداخت.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ناهید پرویزپور صبح امروز در نشست خبری همایش سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور که نهم آبان‌ماه به میزبانی لرستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: 175 سمن فعال در حوزه زنان نهم تا دوازدهم آبان‌ماه برای شرکت در همایش سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور به میزبانی لرستان حضور خواهند یافت.

وی خاطرنشان کرد: هدف از کارگاه‌های آموزشی این همایش توان‌افزایی و تعامل بین سمن‌ها، ایجاد همکاری بین جامعه مدنی و دولت، شناسایی چالش‌ها و مشکلات حوزه زنان و انجام اقدام مشترک برای رفع موانع این مشکلات است.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان با بیان اینکه تامین منابع مالی برای سمن‌ها از دیگر اهداف همایش سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور است، افزود: روش‌های صحیح پروژه‌نویسی از دیگر اهداف همایش خواهد بود.

پرویزپور بیان داشت: 6 کارگاه‌ آموزشی به مدت 4 روز برای سمن‌های شرکت‌کننده برپا می‌شود، ضمن اینکه 60 سازمان مردم‌نهاد از لرستان به دلیل میزبانی در همایش حضور دارد.

وی، برگزاری همایش رد پای آب و رونمایی از طرح ملی بانوان آب، تشکیل جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه و رونمایی از سند ارتقا و توسعه وضعیت زنان استان را از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای روز افتتاحیه همایش سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور است.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان ادامه داد: در راستای انجام برنامه‌های پیش‌بینی شده جلسات متعددی با کمیته‌های زیربخش از جمله کمیته تخصصی تبلیغات و مستندسازی، کمیته پشتیبانی‌ و حمل‌ونقل، کمیته اسکان و پذیرایی و کمیته امنیتی برگزار شده است.

پرویزپور همچنین از انجام برنامه‌های جانبی به منظور آشنایی مهمان‌ها با ظرفیت‌های استان همچون بازدید از اماکن تاریخی و بوم‌گردی و همچنین برپایی شب فرهنگی در حاشیه همایش سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور خبر داد.

انتهای پیام/85018