گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۳۹۸۰۸۰۱۰۰۰۷۷۰
تاریخ : ۱۳۹۸/۸/۱ - ۳:۰۷ ب.ظ
غلامپور:پریدن روی سر دایی مثل پریدن روی قله دماوند است!/استراماچونی از ترس مصدومیت گفت باید رژیم بگیرم مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال استقلال گفت: پریدن روی سر علی دایی مثل پریدن روی قله دماوند می‌ماند و انصافا این کار خیلی سخت است.

بهزاد غلامپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص برتری‌های هفته‌های اخیر استقلال و همچنین شادی‌های بعد از گل وی مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته است، صحبت‌های زیر را انجام داد.

فارس: استقلال روی دور برد افتاده و به نظر می‌رسد با سه چهار پیروزی، از نظر روحی شرایط تیم تغییر کرده است.

خدا را شکر می‌کنیم که شرایط بهتر شده و به هر حال همانطور که از ابتدای فصل گفتیم، زمان می‌برد تا تیم جدیدی که شکل گرفته به هماهنگی برسد. هم تیم جدید است، هم سرمربی و هم بازیکنان، ضمن آنکه این تیم سه سال زمان می‌خواهد. 

فارس: یعنی شما معتقدید استقلال نیاز به سه سال زمان دارد.

همینطور است. یک تیم کامل جدید بسته شده و کار مربی برای هماهنگی نفرات سخت است. 

فارس: صحبت‌تان با هواداران استقلال چیست؟ آنها دوست دارند تیم‌شان بعد از چند سال ناکامی نتیجه بگیرد.

هواداران استقلال صبور باشند، آنها باید بدانند تیمی که جدید بسته می‌شود کار سختی دارد. به خاطر همین است که می‌گویم این تیم سه سال زمان می‌خواهد. 

فارس: کار کردن با سرمربی ایتالیایی چطور است؟

کار کردن با او سخت است اما او مربی خوبی است. استراماچونی هم سختگیر است و هم روحیه خوبی دارد. او به مواقع لزوم سختگیری می‌کند و روی نظم و انضباط اهمیت ویژه‌ای قائل است اما به هر حال ما هم در کنار او کارهایمان را انجام می‌دهیم و شرایط خوبی داریم.

فارس: استراماچونی که روی شادی‌های بعد از گل سخت‌گیری نمی‌کند؟ 

(با خنده) به هر حال همه خوشحال هستند و یک زمان من با علی دایی خوشحالی می‌کردم، حالا با استراماچونی. علی‌آقای دایی مثل کوه دماوند است و پریدن به روی او مثل این می‌ماند که روی قله دماوند بپری، چون کار سختی است. 

فارس: حتماً شنیدید که سرمربی ایتالیایی استقلال عنوان کرد شما (غلامپور) باید رژیم بگیرید. 

(با خنده) بله، فکر می‌کنم آقای استراماچونی برای آنکه مصدوم نشود آن حرف را زده است. 

فارس: راز این خوشحالی شما چیست که روی آن پافشار هستید. 

این یک ایده است و از دلم بیرون می‌آید. دوست وارم وقتی تیم‌ام گل می‌زند خوشحال باشم و طبیعتا وقتی گل می‌خوریم ناراحت می‌شوم. من با خوشحالی‌ام نه کسی را تحریک می‌کنم و نه هدف خاصی دارم، ولی حرکاتم نشان‌دهنده این است که از ته دل خوشحال هستم.

فارس: شرایط گلرهای استقلال چگونه است؟

خوشبختانه وضعیت خوب پیش می‌رود و می‌بینید که حسینی هم کار می‌کند و زحمت می‌کشد. او مشکلی ندارد و تمرینات خوبی را برگزار می‌کند و می‌تواند در آینده هم به استقلال کمک کند.

انتهای پیام/ا