گروه : استانها
حوزه : زنجان
شماره : ۱۳۹۸۱۰۱۶۰۰۰۵۷۵
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۳:۳۲ ب.ظ
سردار سلیمانی مالک اشتر ولایت و سیدالشهدای مدافع حرم بود امام جمعه شهرستان سلطانیه با تسلیت به رهبر معظم انقلاب و تقدیر از حرکت خودجوش و مردمی در برگزاری مراسمات تجلیل از سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار سلیمانی مالک اشتر ولایت و سیدالشهدای مدافع حرم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام عمران حسینی نسب ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید سردار سلیمانی با تسلیت به فرمانده کل قوا و ولی امر مسلمین و تقدیر از حرکت خودجوش و مردمی در برگزاری مراسمات تجلیل از سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: سردار سلیمانی مالک اشتر ولایت و سیدالشهدای مدافع حرم بود.

وی با اشاره به انواع مرگ اعم از مرگ آسان و دشوار، مرگ تن و قلب و ... مرگ افتخار آمیز، مجاهدت و شهادت در راه خدا را بالاترین نوع مرتبه مرگ دانست و افزود: سردار سلیمانی در حیاتش به بالاترین درجه نظامی رسیده بود و مماتش هم در بالاترین مرتبه که همان شهادت است، رقم خورد و به آسمانها عروج کرد.

امام جمعه سلطانیه به ویژگی‌های شخصیتی شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و با بیان اینکه او یک شخصیت انقلابی و ولایتمدار بود، خاطرنشان کرد: انقلابی، محافظه کار و بی‌تفاوت نیست و مواضع انقلابی را صریح بیان می‌کند.

حسینی نسب با بیان اینکه شهید سردار سلیمانی چهره بین‌المللی مقاومت بود و لذا انتقام خون او هم باید بین‌المللی باشد، افزود: اولین انتقام باید از سوی دولت و رزمندگان عراقی باشد.

وی به عظمت شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و با بیان اینکه ایشان اینقدر عظمت داشت که حیف بود بدست تکفیری‌ها به شهادت برسد، لذا به دست شقی‌ترین افراد و شیطان اعظم و به دستور ترامپ به شهادت رسید، تصریح کرد: این جنایت هم به پرونده جنایات آمریکا اضافه شد و قطعا انتقام همه جنایات آمریکا یک جا گرفته خواهد شد.

امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه آمریکا هیچ شکی در انتقام ندارد و انتقام را قطعی می‌داند و شرایط امروز آمریکا، شبیه اعدامی منتظر اعدام است که زمان و مکان و چگونگی آن را نمی‌داند، تصریح کرد: آمریکا در وقت مناسب پاسخ پشیمان کننده و انتقام سخت دریافت خواهد کرد.

 انتهای پیام/73002/ق30