گروه : استانها
حوزه : آذربایجان غربی
شماره : ۱۳۹۸۱۰۲۶۰۰۰۰۶۵
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۸:۴۲ ق.ظ
تیم فوتبال ۹۰ ورزش ارومیه را از تک قطبی بودن خارج کرد سرمربی تیم ۹۰ ارومیه گفت: تیم۹۰ توانست ,ورزش ارومیه را از تک قطبی بودن خارج کند.

وحید بیاتلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار کرد: برخی از مسوولان ارومیه از هفته‌های قبل به شدت پیگیر مشکلات تیم 90 بوده و حمایت خود را اعلام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه رقم تزریق شده ناچیز است اما این امر سبب دلگرمی تیم است.

سرمربی تیم ۹۰ ارومیه با اشاره به اینکه باید قدردان موقعیت فعلی فوتبال ارومیه بود، افزود: موقعیت فوتبال اورمیه در حال حاضر بدون شک مرهون فعالیت چند ساله تک تک اعضای باشگاه ۹۰ است و این باشگاه توانسته ورزش اورمیه را از تک قطبی بودن خارج کند.

بیاتلو ادامه داد: این تیم باید بتواند پس از سال‌ها، سکوهای بتنی ورزشگاه تختی را مملو از جمعیت کند.

سرمربی تیم 90 ارومیه با اشاره به انتقالات اخیر این تیم، اظهار کرد: در حال حاضر عماد علیپور بازیکن اورمیه ای تیم امید و بزرگسالان پرسپولیس تهران، یزدان عباسیان مهاجم سابق تیم‌های شاهین بوشهر، بهمن کامل مدافع میانی فصل قبل گل‌گهر سیرجان و سید مهدی اسلامی با عقد قراردادی به این تیم پیوسته اند، همچنین محمد عبادزاده با فسق قرار و بهنام رسومی‌نیا با کسب رضایت نامه از تیم 90 جدا شدند.

وی ضمن تشکر از هواداران تیم 90، تصریح کرد: در حال حاضر شرایط تیم ما سخت است که امیدوارم تماشاگران و اصحاب رسانه شرایط ما را درک کرده و از تیم توقع زیادی نداشته باشند و یقین داشته باشند که تیم ۹۰ با تمام وجود برای خوشحالی تماشاگران تلاش می کند.

انتهای پیام/