گروه : استانها
حوزه : البرز
شماره : ۱۳۹۸۱۱۰۱۰۰۰۷۳۵
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۱ - ۲:۳۸ ب.ظ
ترافیک آزادراه تهران کرج 30 درصد کاهش می‌یابد استاندار البرز گفت: کاهش 30 درصدی ترافیک آزادراه تهران کرج با بهره برداری از پروژه های شهید همت و قطعه یک آزادراه تهران شمال محقق می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، عزیزالله شهبازی استاندار البرز در حاشیه بازدید از ادامه پروژه شهید همت که روز سه‌شنبه در البرز که با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور صورت گرفت، گفت: این پروژه ملی در البرز به ایستگاه پایانی رسیده و تنها 8 متر آن باقی‌مانده که بزودی نوید تکمیل آن را خواهیم داد.

وی ادامه داد: بودجه لازم برای اتمام این طرح توسط سازمان برنامه و بودجه کشور تامین شده و پیمانکار کار خود را دنبال کرده است.

شهبازی گفت: با بهره برداری از قطعه یک آزادراه تهران-شمال و ادامه آزادراه شهید همت در البرز، 30 درصد از بار ترافیکی اتوبان از گرمدره تا حصارک کاهش می یابد و مردم می توانند ترددی سهل را تجربه کنند.

وی افزود: تکمیل این پروژه های ملی از مطالبات مردم بوده که از سال 92 تاکنون با اهتمام ویژه ای آغاز و دنبال شده و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.

انتهای پیام/ب