گروه : استانها
حوزه : خوزستان
شماره : ۱۳۹۸۱۱۲۵۰۰۰۷۶۹
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۶ ق.ظ
اختصاصی|اسامی نهایی 10 نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خوزستان تا این لحظه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خوزستان، 10 گزینه خود برای انتخابات مجلس نهایی کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز،امروز شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خوزستان، گزینه نهایی خود را برای حوزه‌های انتخابیه رامهرمز و رامشیر و همچنین حوزه انتخابیه شوش را  اعلام کرد.

بر این اساس ابراهیم متینیان برای حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر و بیژن چگنی از حوزه انتخابیه شوش کاندیداهای نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خوزستان خواهند بود.

عصر امروز شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان آبادان در بیانیه‌ای سیدمحمد مولوی،سیدمجتبی محفوظی و ویدا کاظمی را کاندیداها در حوزه‌ انتخابیه این شهرستان اعلام کرد.

با اعلام نام 5 کاندیدای مذکور، تا این لحظه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خوزستان، 10 گزینه خود را نهایی کرده است.

در روزهای گذشته مجید داغری از حوزه هویزه و دشت آزادگان، حبیب آقاجری از حوزه ماهشهر، سهراب گیلانی از حوزه شوشتر، علیرضا ورناصری از حوزه مسجدسلیمان معرفی شده اند.

طبق اخبار رسیده حضور شبیب جویجری و سید کریم حسینی  از حوزه اهواز  نیز به‌ عنوان کاندیداهای شورای ائتلاف در خوزستان قطعی است اما هنوز جلسات برای قطعی شدن نفر سوم ادامه دارد گفته می شود از بین گزینه‌های مطرح حجت الاسلام سیدرضا فلاحی مقدم شانس بیشتری برای حضور در لیست به عنوان نفر سوم را دارد.

استان خوزستان ۱۴ حوزه برای انتخابات مجلس دارد که در مجموع ۱۸ نماینده را در بر می‌گیرد.

انتهای پیام/