گروه : سیاسی
حوزه : احزاب و تشکل ها
شماره : ۱۳۹۸۱۱۲۹۰۰۰۴۰۱
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۰ ق.ظ
عارف: رئیس دولت اصلاحات برای ارائه لیست کارگزاران توصیه نداشته/ مرعشی: تهیه لیست‌مان با توصیه خاتمی بود رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ادعای حسین مرعشی مبنی بر توصیه رئیس دولت اصلاحات برای ارائه لیست توسط حزب کارگزاران را تکذیب کرد.

محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه حسین مرعشی در نشست خبری خود تاکید کرده که در لیست ارائه شده توسط حزب کارگزاران از سوی رئیس دولت اصلاحات توصیه شده و آیا لیست ۸ حزب اصلاح طلب نیز با توصیه خاتمی بسته شده است؟ گفت: با شناختی که از آقای مرعشی داریم می‌توانم به نیابت از ایشان تکذیب کنم. نگاه ایشان اجماعی است و در عین حال یک شخصیت حزبی اصلاح‌طلب هستند و حزب کارگزاران هم به عنوان یک حزب اصلاح طلب حق ارائه لیست دارد و من فکر می‌کنم احتمالا خود آقای مرعشی این را تکذیب خواهد کرد.

وی افزود: مشی آقای خاتمی این است که همیشه از رفتار اجماعی و ملی حمایت می‌کند.

به گزارش فارس، سخنگوی حزب کارگزاران روز گذشته گفته بود: در مورد جناب آقای خاتمی تصمیم با خودشان است و ما فرضی بر تایید و حمایت ایشان [از لیستمان] نداریم، ولی اصل اینکه کارگزاران لیستی از شایستگان آماده کند توصیه ایشان بود.

انتهای پیام/