گروه : استانها
حوزه : قم
شماره : ۱۳۹۸۱۱۳۰۰۰۰۴۷۷
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۵ ب.ظ
حضرت آیت‌الله نوری‌همدانی: ملت روز جمعه عظمت نظام را به دنیا نشان می‌دهد یکی از مراجع تقلید با تاکید بر اینکه ملت با حضور در انتخابات عظمت نظام اسلامی را به رخ دشمنان می‌کشد، گفت: باید برای اینکه بیداری و هوشیاری خود را نشان دهیم حضوری باشکوه در پای صندوق‌های رای داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در پایان درس خارج فقه خود درمسجد اعظم قم، به برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: دشمنان نظام همه تلاش خود را به کار می گیرند که انتخابات باشکوه برگزار نشده و مطابق میل آنها شرایط رقم بخورد و دراین راستا همه باید به میدان آمده تا انتخابات با شکوهی برگزار شود.

وی حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای را نشانه مقبولیت نظام اسلامی دانست و بیان کرد: شرکت در انتخابات از اهمیت بسیاری برخوردار است و مردم با حضور خود نشان می دهد به انتخابات که از مظاهر نظام است توجه لازم را دارند.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه باید مردم با حضور حداکثری در سرنوشت خود اثرگذار باشند، افزود: مردم در انتخاب کاندیداها باید به مسائلی نظیر تعهد، تدین، آگاهی انقلابی، خدمتگزاری، دشمن شناسی و تخصص اهتمام داشته باشه و افراد اصلح به مجلس راه پیدا کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان قسم خورده نظام از جمله آمریکا و صهیونیست‌ها از هر فرصتی علیه نظام اسلامی استفاده می‌کنند، اضافه کرد: برخلاف خواست دشمنان نظامی اسلامی درایران شکل گرفته و این نظام تحول و بیداری در بین مظلومان و مستضعفان جهان ایجاد کرده است.

آیت الله نوری همدانی با تاکید بر اینکه ملت با حضور در انتخابات عظمت نظام اسلامی را به رخ دشمنان می کشند گفت: باید برای اینکه بیداری و هوشیاری خود را نشان دهیم حضوری باشکوه در پای صندوق‌های رای داشته باشیم.

انتهای پیام/2258/خ