گروه : سیاسی
حوزه : مجلس
شماره : ۱۳۹۸۱۲۲۱۰۰۰۹۳۷
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۵:۰۴ ب.ظ
منتخب مردم ملکان: مجلس یازدهم پرونده حقوق‌های نجومی را می‌بندد سیدعلی موسوی با بیان اینکه مجلس یازدهم پرونده حقوق‌های نجومی را می‌بندد و نهضت خدمت‌رسانی را در کشور آغاز خواهد کرد، گفت: مردم از مسئولان کم‌کار ناراحت هستند.

سیدعلی موسوی منتخب مردم ملکان در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره اولویت‌های مجلس آتی اظهار داشت: اشتغال، رفع بیکاری و رونق تولید از مهمترین اولویت‌های مجلس یازدهم است و بر همین اساس من برنامه‌هایی را برای پیگیری این مطالبات مردم در نظر دارم. 

وی افزود: متأسفانه ما در کشور با بروکراسی پیچیده اداری مواجه هستیم که توانسته موانع بسیاری را در راه تولید و رفع بیکاری در کشور ایجاد کند، لذا باید در مجلس یازدهم هر چه سریع‌تر با برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی به دنبال حذف بروکراسی‌های اداری باشیم. 

** کم‌کاری مسئولان مردم را ناراحت کرده است

منتخب مردم ملکان در مجلس یازدهم تصریح کرد: کم‌کاری مسئولین باعث ناراحتی و دغدغه مردم شده است، این در حالی است که مردم انتظار رفع مشکلات و معضلات کشور از سوی کارگزاران نظام با اقدامات جهادی هستند. 

موسوی گفت: نیروهای جهادی و پای کار انقلاب باید در مناصب مدیریتی کشور قرار گرفته و بتوانند مشکلات سد راه ملت بزرگ ایران را رفع کنند.

وی گفت: مجلس یازدهم باید در تصویب قوانین و یا نظارت بر اجرای آن، موضوع از میان برداشتن بروکراسی اداری را  در دستورکارش قرار دهد و در همین راستا وکلای ملت باید به این موضوع اهمیت ویژه دهند.

** مجلس یازدهم پرونده حقوق‌های نجومی را می‌بندد

منتخب مردم ملکان در مجلس یازدهم گفت: حقوق‌های نجومی یکی از بزرگترین دغدغه‌های مردم است، چرا که برخی مدیرانی که مقادیر زیادی حقوق می‌گیرند، به اندازه کافی خروجی و فعالیتی نداشته و نمی‌توانند مشکلات کشور و ملت را حل کنند. 

وی گفت: مجلس یازدهم وظیفه دارد که به صورت جدی و تا پایان بستن پرونده حقوق‌های نجومی در میدان حاضر بوده و اقدامات اساسی در این زمینه برداشته و بر این موضوع نظارت کافی کند. 

موسوی ادامه داد: مجلس یازدهم می‌تواند زمینه‌ساز نهضت خدمت‌رسانی به ملت شریف ایران باشد و بنا دارد این نهضت را در مجلس آتی با کمک دیگر وکلای ملت اجرایی کند.

منتخب مردم ملکان در مجلس یازدهم تصریح کرد:‌ نگاه جهادی، مدیریت جهادی و ا قدام جهادی سه کلیدواژه‌ای است که می‌تواند مشکلات کشور را در کمترین زمان ممکن حل و فصل کند، لذا برای این موضوع علاوه بر اجرای برخی اقدامات اطلاع‌رسانی‌های لازم را هم انجام داد.

انتهای پیام/