گروه : استانها
حوزه : گیلان
شماره : ۱۳۹۸۱۲۲۸۰۰۰۶۲۴
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲:۳۱ ب.ظ
توزیع بسته‌های حمایتی هیئت کاراته گیلان در مناطق کم برخوردار رشت+ تصاویر هیئت کاراته استان گیلان در راستای مقابل با ویروس کرونا با توزیع بسته‌های حمایتی بهداشتی در مناطق کم برخوردار رشت به یاری گیلانیان شتافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، شیوع گسترده ویروس کرونا در گیلان باعث شده مناطق کم برخوردار رشت در مضیقه اقتصادی قرارگرفته و روزهای کرونایی سختی را سپری کنند.

هیئت کاراته گیلان در اقدامی تحسین‌برانگیز با تهیه بسته‌های حمایتی بهداشتی و توزیع در مناطق کم برخوردار رشت به یاری مردمی شتافته که ویروس کرونا باعث کسادی بازارشان شده است.

مزدا صوفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به لزوم اتحاد و همبستگی مردم در مقابله با کرونا اظهار کرد: کمیته فرهنگی هیئت کاراته استان گیلان با همکاری مؤسسه امور خیریه رهروان امام علی النقی (ع) روز گذشته بسته‌های حمایتی شامل برنج، شکر، روغن، ماکارونی، پنیر، آب‌معدنی، مایع دستشویی، ماسک و ... را در مناطق کم برخوردار رشت توزیع کرد.

وی با بیان اینکه توزیع بسته‌های حمایتی بهداشتی هیئت کاراته استان گیلان تا ریشه‌کنی ویروس کرونا ادامه پیدا می‌کند، افزود: هیئت کاراته استان گیلان هفته گذشته اقدام به توزیع اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستمال‌کاغذی، ژل آنتی باکتریال و محلول ضدعفونی در مناطق کم برخوردار رشت کرده است.

رئیس هیئت کاراته استان گیلان با تأکید بر تداوم توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان و خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست گفت: همان‌گونه که در راستای ورزش قهرمانی پیشرو هستیم در امور معنوی هم باید پیشرو بوده و آرزوی سلامتی و شکست ویروس کرونا را از ایزد منان خواستاریم.

صوفی با بیان اینکه هیچ‌چیز جاودان نخواهد ماند جز مهربانی و هیچ‌کس اسطوره نیست جز در مهربانی و انسانیت، افزود: این روزها که به پایان سال ۹۸ نزدیک شدیم متأسفانه شیوع ویروس کرونا باعث شد که مشکلات فراوانی در تمامی حوزه‌های کشور ایجاد شود که باید تفکر و تأمل فراوان هر کس به‌نوبه خود کمکی کند تا اوضاع به‌تدریج به حالت عادی برگردد.

به گزارش فارس، پیش‌ازاین هیئت بسکتبال گیلان نیز با توزیع دو هزار بسته بهداشتی در راستای پیشگیری و خود مراقبتی در برابر ویروس کرونا اقدام کرد.

انتهای پیام/۳۳۸۹/ق