گروه : استانها
حوزه : کرمان
شماره : ۱۳۹۹۰۱۰۶۰۰۰۳۸۰
تاریخ : ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱:۵۲ ب.ظ
امدادرسانی هلال‌احمر به 15 هزار نفر در استان‌های سیل‌زده مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: 15 هزار نفر در استان‌های سیل‌زده توسط هلال‌احمر امدادرسانی و یک هزار و 500 نفر اسکان اضطراری داده شده است و با توجه به اینکه همه موارد به‌خوبی کنترل شده، اوضاع جدی و بحرانی نداریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، همتی در ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با استاندار کرمان اظهار داشت: اوضاع کرونا در استان کرمان از میانگین کشوری به مراتب وضعیت بهتری دارد و زحمات زیادی کشیده شده و کرونا به‌خوبی کنترل شده همچنین تعداد مبتلا و فوتی‌ها به مراتب از میانگین کشوری پایین‌تر است که جای تقدیر دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کشور عنوان داشت: در بحث سیل هم 20 استان متاثر بودند که چهار استان جنوبی کشور بیشتر متاثر شدند و جنوب کرمان هم بیشترین خسارت را دیده است.

وی ادامه داد:  15 هزار نفر در استان‌ها توسط هلال‌احمر امدادرسانی و یک هزار و 500 نفر اسکان اضطراری داده شده است و با توجه به اینکه همه موارد به‌خوبی کنترل شده، اوضاع جدی و بحرانی نداریم.

همتی تصریح کرد: نسبت به حوادث مشابه، کمک‌های خوبی شده و یک هزار نفر از نیروهای داوطلب کار خدمت‌رسانی را انجام دادند و رسیدگی‌ها به مردم انجام شده است و حضور نیروهای امدادی در منطقه خوب بوده است.

انتهای پیام/80017/ب/ق