گروه : استانها
حوزه : چهارمحال و بختیاری
شماره : ۱۳۹۹۰۱۱۸۰۰۰۸۷۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۱/۱۸ - ۴:۱۳ ب.ظ
مصوبات ستاد مقابله با کرونا باید اجرایی شوند رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، گفت: مصوبات ستاد مقابله با کرونا باید فارق از اختلاف نظرها، به صورت هماهنگ در سطح کشور اجرا شود و هدف اصلی سلامتی مردم باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد ظهر امروز  مجید شیرانی در هشتمین جلسه ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا در خصوص وضعیت شیوع این ویروس در چهارمحال و بختیاری، گفت: وضعیت استان در خصوص کنترل و جلوگیری از گسترش کرونا وضعیت مساعدی است و تعداد پاسخ‌های مثبت آزمایشات ما کمتر از 20 درصد می‌باشد که وضعیت بهتری نسبت به میانگین کشوری را نشان می‌دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه با راه اندازی فاز دوم آزمایشگاه وصول  جواب آزمایشات تست کرونا ویروس به کمتر از 24 ساعت خواهد رسید، ادامه داد: در حال حاضر استان ما جزو پنج استان برتر در اجرای طرح غربالگری قرار گرفته است و 98 درصد مردم استان غربالگری شده‌اند.

شیرانی خاطرنشان کرد: هرچه تصمیمات سختگیرانه‌تر باشد قطعا موفقیت در مقابله با گسترش این ویروس بالاتر است و مصوبات ستاد باید فارق از اختلاف‌نظرها، به صورت هماهنگ در سطح کشور اجرا شود و هدف اصلی سلامتی مردم باشد.

انتهای پیام/3339/م