گروه : اجتماعی
حوزه : رفاه و آسیب های اجتماعی
شماره : ۱۳۹۹۰۱۱۹۰۰۰۷۶۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۱/۱۹ - ۲:۵۳ ب.ظ
مراسم روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی به صورت مجازی از موزه آبگینه برگزار می‌شود مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: به دلیل شرایط پیش آمده به دلیل ویروس کرونا مراسم روز جهانی بنا ها و محوطه های تاریخی (29 فروردین ماه ) به صورت مجازی از موزه آبگینه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، پرهام جانفشان با بیان اینکه ؛ مراسم روز جهانی بناها و موحطه‌های تاریخی همچون سال های گذشته با حضور اساتید حوزه میراث فرهنگی ، معماری و مرمت برگزار خواهد شد گفت : تنها تفاوت این برنامه با سال های گذشته حضور مجازی شرکت کنندگان در مراسم خواهد بود.

جانفشان گفت : برنامه های روز جهانی بنا ها و محوطه های تاریخی  با هدف افزایش حساسیت جامعه در حفظ و صیانت از داشته های فرهنگی و تاریخی و لزوم توجه به بنا ها و محوطه های تاریخی در استان تهران برگزار می شود و امسال نیز  همچون سال های گذشته برنامه های اداره کل میراث فرهنگی استان تهران با همان کیفیت محتوایی بر بستر فضای مجازی برگزار می شود.

جانفشان افزود : برنامه روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی روز جمعه 29 فروردین ماه ساعت 10 صبح به صورت مجازی اجرا خواهد شد و علاقه مندان برای دریافت لینک برنامه می توانند به پرتال اداره به نشانی www.tehran.mcth.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/