گروه : استانها
حوزه : لرستان
شماره : ۱۳۹۹۰۱۲۰۰۰۰۵۴۲
تاریخ : ۱۳۹۹/۱/۲۰ - ۱۲:۵۶ ب.ظ
اهدا ۵۰۰۰ عدد محلول ضدعفونی کننده به علوم پزشکی لرستان توسط سپاه حضرت ابوالفضل(ع) مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ۵ هزار عدد محلول ضدعفونی کننده به ارزش ۴ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی از طرف سپاه حضرت ابوالفضل(ع) برای استفاده پرسنل اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، عبدالوحید ملک‌آرا ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای پیدایش کرونا در لرستان سپاه استان نهایت همکاری را با علوم پزشکی داشته است اظهار داشت: بسیجیان به صورت داوطلبانه در زمینه گندزدایی و ضدعفونی کردن خیابان‌ها، معابر، مراکز دولتی و ادارات ورود پیدا کردند.

وی افزود: احداث نقاهتگاه سپاه، اعزام تیم‌های پزشکی و تخصصی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و کمک‌های بلاعوض توسط خیرین شامل تهیه تجهیزات ماسک و دستکش را در برنامه خود داشته‌ایم. 

مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستانبا بیان اینکه امروز نیز به مناسبت نیمه شعبان در مبارزه با کرونا پیش‌قدم هستیم، بیان کرد: ۵ هزار عدد محلول ضدعفونی کننده به ارزش ۴ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی از طرف سپاه حضرت ابوالفضل(ع) برای استفاده پرسنل اهدا شد.

وی تصریح کرد: ان‌شالله با هماهنگی و همدلی بسیج، سپاه و دانشگاه علوم پزشکی این بیماری را شکست می‌دهیم و توقع ما این است که همه خیران می‌توانند به دانشگاه علوم پزشکی در تهیه تجهیزات و وسایل حفاظت فردی کمک کنند.

انتهای پیام/