گروه : استانها
حوزه : البرز
شماره : ۱۳۹۹۰۱۲۰۰۰۱۰۵۳
تاریخ : ۱۳۹۹/۱/۲۰ - ۶:۱۷ ب.ظ
غربالگری خانه به خانه روستاهای طالقان توسط بسیج و سپاه/پای کرونا به طالقان نمی‌رسد فرماندار طالقان با بیان اینکه بعد از گذشت دو ماه از شیوع کرونا این شهرستان پاک است، گفت: غربالگری خانه به خانه روستاهای طالقان توسط نیروهای بسیجی و سپاهی در حال انجام است.

بهنام جهانی، فرماندار طالقان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طالقان، گفت: روستای طالقان با 83 روستا و تفرجگاه‌های متعدد تاکنون آلوده به  ویروس نشده است. 

فرماندار طالقان بیان کرد: شهرستان طالقان در میان چهار استان غربی موفق شده با اقدامات به موقع از انتشار این ویروس جلوگیری کند. 

جهانی با اشاره به اینکه از همان روز اول شیوع کرونا تب سنجی در ورودی شهر و روستاهای طالقان در دستور کار قرار گرفت، یادآور شد: نقش آموزش مردم و همکاری و همدلی میان مردم و مسؤولین غیر قابل چشم پوشی است. 

وی ضمن تشکر از زحمات خیرین شهرستانی برای تهیه بسته‌های بهداشتی، اضافه کرد: در حال حاضر روزانه در سه مرحله پارک‌ها، بانک‌ها و وسایل حمل و نقل عمومی ضدعفونی می‌شوند. 

فرماندار طالقان در پایان تصریح کرد: غربالگری خانه به خانه روستاهای طالقانی توسط نیروهای بسیجی و سپاهی قدم دیگر تأثیرگذار است که همراه با توزیع بسته‌های حمایتی بهداشتی همراه شد. 

انتهای پیام/ج/ر