گروه : سیاسی
حوزه : امنیتی و دفاعی
شماره : ۱۳۹۹۰۲۰۳۰۰۰۹۱۱
تاریخ : ۱۳۹۹/۲/۳ - ۴:۳۰ ب.ظ
پرتاب موفق ماهواره‌بر سپاه بار دیگر لیاقت و تعهد نیروهای انقلاب را نشان داد دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: اقدام غرور آفرین سپاه، هم در ساخت موشک ماهواره‌بر و هم در ساخت ماهواره و نیز در پرتاب دقیق آن بار دیگر لیاقت و تعهد نیروهای انقلاب را به‌منصه ظهور و بروز رساند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با ارسال پیامی، تحقق این گام را به فرماندهی کل قوا و سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

متن پیام دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به این شرح است:

برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و آرزوی توفیق روز افزون

اولین حضور موفقیت آمیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فضا با پرتاب ماهواره نور را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، جنابعالی و عموم فرماندهان و همرزمانم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

اقدام غرور آفرین سپاه هم در ساخت موشک ماهواره بر و هم در ساخت ماهواره و نیز در پرتاب دقیق آن که پس از چند ناکامی سایر دستگاه ها، صورت گرفت بار دیگر لیاقت، تخصص و شایستگی نیروهای انقلاب در کنار تعهد صمیمانه آنان در عرصه امنیت ایران اسلامی را به منصه ظهور و بروز رساند.

امید است تحقق این گام مهم، زمینه حمایت بیشتر از دانشمندان ارجمند ما در این حوزه را فراهم سازد.

و من الله التوفیق

انتهای پیام/