گروه : استانها
حوزه : خراسان رضوی
شماره : ۱۳۹۹۰۲۰۴۰۰۰۸۱۱
تاریخ : ۱۳۹۹/۲/۴ - ۶:۵۱ ب.ظ
معاون حقوقی رئیس دیوان محاسبات کشور با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه رئیس دیوان محاسبات کشور با علیرضا‌ رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در دیدار معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه رئیس دیوان محاسبات کشور با اشاره به ظرفیت‌های تأثیرگذار استان اظهار کرد: ظرفیتی نظیر ستاد تدبیر استان، هماهنگی بسیار خوبی بین مسؤولان استان ایجاد کرده و بسیاری از گره‌ها را حل می‌کند، برای توسعه استان و رفع موانع سرمایه‌گذاری در تلاش هستیم امسال از این ظرفیت بیشتر استفاده کنیم.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه برای تحقق شعار«جهش تولید» باید بروکراسی اداری تسهیل شود، افزود: با بهبود فضای کسب و کار و تسهیل در صدور ارائه مجوزها، شعار سال تحقق پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه فضای خوبی از همدلی در استان وجود دارد، تصریح کرد: قوانین مزاحمی که مانع پیشرفت کشور هستند احصاء شده‌اند و امیدواریم برای اصلاح آن‌ها در مجلس شورای اسلامی اقدام جدی صورت گیرد.

گفتنی است؛ امروز احمد پری‌پور که به سمت مدیرکل دیوان محاسبات خراسان رضوی منصوب شده است، معارفه و از تلاش‌های محمد نفیسی‌فر در دوران تصدی این سمت که به درجه بازنشستگی نائل آمده است، قدردانی شد.

انتهای پیام/ 70051