گروه : استانها
حوزه : گلستان
شماره : ۱۳۹۹۰۳۱۰۰۰۰۸۰۰
تاریخ : ۱۳۹۹/۳/۱۰ - ۳:۲۱ ب.ظ
سردار معروفی در وحدت و تقریب مذاهب و اقوام در گلستان کوشید مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان گفت: سردار معروفی تا جایی که توان داشت در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف مخصوصا حوزه وحدت و تقریب مذاهب و اقوام در استان کوشید.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‌الاسلام حعفر رعایتی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سردار معروفی فرمانده سابق سپاه نینوا استان گلستان اظهار کرد: سردار گرانقدرمان حاج حسین معروفی در استان گلستان برای ما سردار دل‌ها بود و همگی ما صمیمانه او را دوست داشتیم.

وی تصریح کرد: مردم در مدت زمان خدمت ایشان در گلستان، فرمانده سپاه را به معنای واقعی کلمه در کنار خود دیدند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان گفت: خدا هم کاری کرد که سردار معروفی به استان کرمان برود و همجوار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شود که در قلب همه ما جای دارد.

رعایتی افزود: سردار معروفی تا جایی که توان داشت در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف مخصوصا حوزه وحدت و تقریب مذاهب و اقوام در استان کوشید و تمام تلاش خود را برای این موضوع به کار بست و من از ایشان بابت همه زحماتش تشکر می‌کنم.

وی تاکید کرد: از این مجاهد گرانقدر می‌خواهیم در اولین زیارت از مرقد مطهر شهید سلیمانی نایب‌الزیاره ما هم باشد.

لازم به ذکر است در این مراسم با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان از خدمات سردار حسین معروفی فرمانده فعلی سپاه ثارالله استان کرمان و فرمانده پیشین سپاه نینوای گلستان تقدیر شد.

انتهای پیام/2307/