گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۳۹۹۰۳۳۱۰۰۰۹۳۴
تاریخ : ۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۵:۰۴ ب.ظ
بهتاج: کوتاهی و سُستی در امر تربیت ناجیان غریق حوادث جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی گفت: کم‌کاری در تربیت و احراز صلاحیت ناجیان تبعات خطرناکی برای جان انسان‌ها دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ​مجمع انتخاباتی هیئت نجات غریق و غواصی استان آذربایجان‌شرقی به ریاست ایلخان نوری رئیس فدراسیون و با حضور بهتاج مدیرکل ورزش وجوانان استان و حیدری نائب رئیس فدراسیون و مستجاب‌الدعوه کارشناس امور مجامع وزارت روز شنبه 31 خردادماه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد‌.

ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان با تبریک به پورخورشیدی بابت انتخاب به سمت رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان گفت: اگر تنها ۲۰ درصد از برنامه‌ها و گفته‌های کاندیداها اجرایی و عملیاتی شود قطعا مشکلی در این هیات نخواهیم داشت.

او افزود: من از تمامی کاندیداها می‌خواهم تا همکاری‌های لازم را با خانم پورخورشیدی به عنوان رئیس جدید هیات داشته باشند تا با همکاری جمعی بتوانید هیات استان را در رتبه‌های برتر کشوری قرار دهید.

او با اشاره به اهمیت و جایگاه مربیان و ناجیان غریق در رشته شنا و نجات غریق اشاره کرد: اگر در برخی از رشته‌ها امر آموزش مربیان به خوبی انجام نشود شاید در حیات و زندگی هیچ کس خللی وارد نشود اما کمترین کوتاهی و سُستی در امر تربیت ناجیان غریق موجب بروز حوادث جبران ناپذیر و بروز غریق می‌شود و کم کاری در تربیت و احراز صلاحیت ناجیان تبعات خطرناکی برای جان انسان‌ها دارد.

نایب رئیس مجمع هیات نجات غریق و غواصی استان عنوان کرد: منتخب جدید با استفاده از خرد جمعی کاندیداها، می‌تواند در رعایت حق و حقوق ناجیان موفق عمل کند‌.

بهتاج ضمن با اهمیت شمردن حضور و بازدید از محل استخرها خواستار حضور فعال ناجیان دارای مجوز و کاربلد در محل استخرها شد‌.

انتهای پیام/60017