گروه : ورزشی
حوزه : توپ و تور
شماره : ۱۳۹۹۰۴۰۱۰۰۰۶۹۵
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۱ - ۲:۳۱ ب.ظ
رئیس دپارتمان آموزش و استعدادیابی والیبال مشخص شد طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون والیبال، جهانگیر سیدعباسی به عنوان رئیس دپارتمان آموزش و استعدادیابی انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، طی حکمی از محمدرضا داورزنی سوی رئیس فدراسیون والیبال، جهانگیر سیدعباسی به عنوان رئیس دپارتمان آموزش و استعدادیابی انتخاب شد. دیگر اعضای دپارتمان آموزش و استعدادیابی نیز به زودی مشخص می‌شوند.

بر این اساس، دپارتمان آموزش و استعدادیابی دارای حداقل پنج عضو خواهد بود که شامل رئیس، نایب رئیس، دبیر و دو عضو دیگر می‌شود.

گفتنی است نشست کارگروه مشورتی کمیته آموزش و استعدادیابی، روز یکشنبه 28 اردیبهشت‌ ماه با هدف استفاده از مشورت متخصصان برای تعیین اهداف و مسیر حرکت برای رسیدن به این اهداف، به ریاست محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد.

وحید مرادی مشاور عالی رئیس فدراسیون، میلاد تقوی سرپرست دبیری، مهناز شاددل مشاور امور بانوان، حسینعلی مهران‌پور، رحمت نوری، احمد لاهوتی، جواد مهرگان، علی پورعروجی، جعفر هوتهم، علی فتاحی، محمد معانی، میترا شعبانیان، فریبا سلیمانی، فریبا صادقی، شیوا آزادفدا و نازآفرین فنودی از جمله شرکت‌کنندگان در آن نشست بودند.

انتهای پیام/ا