گروه : ورزشی
حوزه : توپ و تور
شماره : ۱۳۹۹۰۴۰۲۰۰۰۴۷۳
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۲ - ۱۲:۲۸ ب.ظ
نامه رئیس فدراسیون به مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها برای توسعه تنیس داود عزیزی در نامه ای به مدیران کل ورزش و جوانان استان ها خواستار اختصاص ٥ زمین تنیس در قالب موافقت نامه های تملک دارایی ادارات کل استانی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس در این نامه با اشاره به بند سه قانون اساسی که دولت را موظف به ورزش رایگان برای تمامی سطوح و اقشار جامعه کرده است، از رشته تنیس به عنوان ورزشی مفرح، خانوادگی و زیبا نام برده که دارای کمترین هزینه در زمینه احداث زیر ساخت هاست و قابلیت فراگیری و توسعه در کشور را هم دارد.

در ادامه این نامه؛ رییس فدراسیون تنیس از مدیران کل استانی تقاضا کرده است که با هدف توسعه تنیس در مراکز استان و شهرستان‌ها، در قالب موافقت نامه‌های تملک دارایی ادارات کل ورزش و جوانان هر استان با سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با استفاده از اعتبارات  مندرج در جدول ١-١٠ قانون بودجه سال ١٣٩٩، نسبت به در نظر گرفتن حداقل پنج زمین تنیس با عنوان مرکز ملی تنیس ایران اقدام کنند.

داود عزیزی در این نامه در نظر گرفتن طرح آمایش سرزمینی جمعیت این رشته در استان و شهرستان‌های تابعه را مورد توجه قرار داده است.

آنچه مسلم است تحقق این مهم می‌تواند موجبات افزایش زمینه توسعه و پیشرفت تنیس کشور را همراه با رونق بشتر ارمغان آورد.

انتهای پیام/ا