گروه : استانها
حوزه : زنجان
شماره : ۱۳۹۹۰۴۰۲۰۰۰۹۴۳
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۲ - ۵:۱۴ ب.ظ
زنجان جزو هیأت‌های فعال ورزش‌های سه گانه در کشور/برنامه‌ریزی برای جذب اعتبار در هیأت رئیس فدراسیون ورزش‌ سه گانه، هیأت ورزش‌های سه گانه زنجان را براساس رأی و نظر فدارسیون جزو هیأت‌های فعال و خاص خواند و گفت: این هیأت توانسته ورزشکاران توانمند و شاخصی تربیت و تحویل جامعه ورزش کشور دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مهدی گودرزی، بعد از ظهر امروز در مجمع سالیانه و عمومی هیأت ورزش سه‌گانه استان زنجان با اشاره به ارزیابی هیأت‌ها اظهار کرد: این فدراسیون الگوی ارزیابی را به وزارت ورزش و جوانان و هیأت‌های استانی، ابلاغ کرده است.

رئیس فدراسیون ورزش‌ سه گانه با تاکید بر لزوم اجرای تکالیف قانونی در این هیأت‌ها بیان کرد: عدم اجرای وظایف و تکالیف قانونی توسط هیأت‌ها از سوی فدراسیون به جد پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه کمک فدراسیون به هیأت‌های استانی مورد تاکید است، افزود: این کمک در راستای اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های ورزشی و رشد و توسعه این رشته ورزشی خواهد بود.

گودرزی با بیان اینکه طی سال گذشته ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار برای هیأت‌های ورزشی استانی پیش‌بینی شده بود، عنوان کرد: تنها ۱۰۰ میلیون ریال این مبلغ محقق شد که میانگین برای هر استان ۳ میلیون تومان است.

رئیس فدراسیون ورزش‌ سه گانه از برنامه‌ریزی برای توسعه منابع درآمدی خبر داد و افزود: سال گذشته ۴ میلیارد تومان اعتبار توسط هیأ‌ت جذب شد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم قطع زنجیره انتقال تاکید کرد: فعالیت‌های ورزشی باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی انجام شود.

وی هیأت ورزش سه گانه زنجان را براساس رأی و نظر فدارسیون جزو هیأت‌های فعال و خاص خواند و افزود: این هیأت توانسته ورزشکاران توانمند و شاخصی تربیت و تحویل جامعه ورزش کشور دهد.

گودرزی زنجان را سرمایه ارزنده‌ای در  رشته ورزش‌های سه گانه خواند و افزود: باید با تلاش این وضعیت و قهرمانی‌ها حفظ شود.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق