گروه : ورزشی
حوزه : توپ و تور
شماره : ۱۳۹۹۰۴۰۲۰۰۱۰۳۵
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۳ - ۶:۱۵ ق.ظ
صدیقی: دلم برای بازی بسکتبال تنگ شده است/امیدوارم فصل بعد زودتر آغاز شود کاپیتان فصل قبل شهرداری گرگان گفت: دلم برای بازی بسکتبال تنگ شده و امیدوارم لیگ بعدی زودتر آغاز شود.

امیر صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایطش در روزهای تعطیلی بسکتبال اظهار داشت: حدود 4 ماه است که بسکتبال تعطیل شده و نمی‌توانیم تمرین خاصی را انجام دهیم و به صورت انفرادی کارهای بدنسازی را انجام می دهم. متاسفانه کرونا همه چیز را تحت تاثیر قرار دارد و از شرایط خوبی که داشتیم، دور شدیم.

وی ادامه داد: تیم ما شرایط خیلی خوبی داشت و دوست داشتیم در این فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم و هواداران را خوشحال کنیم، اما آنطور که می‌خواستیم نشد و دیگر از دست ما خارج بود.

کاپیتان فصل قبل تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به فصل آینده، گفت: شنیده‌ام که مسئولان گفته‌اند برای شهریورماه برنامه دارند که لیگ را آغاز کنند و امیدوارم این اتفاق بیفتد و تیم‌های خوبی حضور پیدا کنند. مدت زیادی است که از مسابقات و تمرین دور هستیم و دلمان برای بازی بسکتبال تنگ شده است. 

صدیقی در مورد اینکه تاکنون چقدر از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند، گفت: تاکنون 70 درصد را گرفته‌ایم و 30 درصد باقی مانده است. امیدوارم این مبلغ هم هرچه زودتر پرداخت شود، چون بازیکنان درآمد دیگری ندارند و به این قراردادها دلخوش هستند.

انتهای پیام/