گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۳۹۹۰۴۰۵۰۰۰۱۱۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۵ - ۹:۳۳ ق.ظ
در دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور، آذربایجان‌شرقی برترین است مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی گفت: در دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور، ورزشکاران استان از برترین‌های این حوزه هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی ‌‌اظهار داشت: چنانچه یک حمایت مادی و معنوی شایسته‌ای از سوی فدراسیون شامل حال ورزشکاران جانباز و معلول استان شود برای ما غنیمتی است و می‌توانیم بر این اساس موجب انگیزش قهرمانان ملی، پارا آسیایی و پارالمپیکی استان شویم.

وی ‌گفت: در دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور، ورزشکاران استان آذربایجان‌شرقی از برترین‌های این حوزه هستند و سرمربیگری این حوزه نیز به عهده آقای رضایی است که از تخصص ویژه‌ای در این حوزه برخوردارند.

نایب رئیس مجمع عمومی هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: کلاس‌های آموزشی رشته‌های مختلف ورزشی و به‌ویژه ورزش‌های جانبازان و معلولان طی هفته‌های آتی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در استان برگزار خواهد شد و ما علاقمند هستیم تا شأن قهرمانان بزرگی که در سال‌های دفاع مقدس نیز برای میهن عزیزمان فداکاری کرده‌اند را رعایت کنیم.

انتهای پیام/60017/س