گروه : علمی و دانشگاهی
حوزه : آموزش
شماره : ۱۳۹۹۰۴۰۹۰۰۰۲۵۵
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۵:۰۱ ق.ظ
نتایج امتحانات دانشگاه پیام نور تا 21 تیر ماه اعلام می‌شود مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت:‌ نتایج امتحانات نیم سال جاری این دانشگاه برای دروس نظری تا 21 تیر ماه و برای دروس عملی تا 30 مهر ماه اعلام نهایی خواهد شد.

امیرحسین بهروز مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ۲۱ تیر ماه نتایج امتحانات دانشجویان مشخص می‌شود، گفت: دانشجویان این دانشگاه در سراسر کشور که در بهمن ماه سال گذشته انتخاب واحد کرده‌اند و اکنون در زمان امتحانات قرار گرفته‌اند می‌توانند تا اعلام نتایج دروس نظری که ۲۱ تیرماه است در ترم تحصیلی تابستان ثبت‌نام و شرکت کنند.

* نتایج دروس واحدهای عملی ۳۰ مهرماه اعلام می شود

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تمهیدات دانشگاه برای دانشجویان نتایج دروس واحدهای عملی این دانشگاه به تعویق افتاده و در ۳۰ مهر ماه اعلام خواهد شد. البته باید به این نکته اشاره کنم که ثبت‌نام دانشجویان برای ترم تحصیلی بعدی در مهر ماه مطابق دستورالعمل دانشگاه اعلام خواهد شد.

* برای ترم تحصیلی تابستان هیچ گونه شهریه مازادی نباید پرداخت شود

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشجویان برای ثبت نام در ترم تحصیلی تابستان هیچ گونه  شهریه مازادی نباید پرداخت کنند.

انتهای پیام/