گروه : استانها
حوزه : هرمزگان
شماره : ۱۳۹۹۰۴۱۱۰۰۰۰۸۰
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۸:۳۴ ق.ظ
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در هرمزگان فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 87 کیلو مواد در اجرای طرح مبارزه با سوداگران مرگ طی 48 ساعت گذشته با همکاری پلیس استان های فارس، بوشهر، کرمان و سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ با تلاش شبانه روزی در 48 ساعت گذشته و با همکاری ماموران انتظامی رودان ، لنگه و خمیر با همکاری اطلاعاتی ماموران انتظامی استان های فارس، بوشهر، سیستان و بلوچستان و کرمان موفق شدند طی 4 عملیات جداگانه 4 باند قاچاق مواد مخدر را شناسایی و متلاشی کنند.

وی افزود: در این عملیات‌ها  3 تن از قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ دستگیر، یک تن و 87 کیلو مواد مخدر شامل  تریاک، حشیش و شیشه، یک قبضه سلاح جنگی کشف و 4 دستگاه خودرو متعلق به سوداگران توقیف شد.

این مقام انتظامی استان میزان و قدر السهم مواد استان در این عملیات ها را 416 کیلو گرم عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب ماموران در شناسایی و کشف جرایم،  مجرمان و متهمان در امان نبوده و با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با قاطعیت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/88055/ر