گروه : استانها
حوزه : چهارمحال و بختیاری
شماره : ۱۳۹۹۰۴۱۳۰۰۰۶۵۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۹:۱۵ ق.ظ
عزم جدی دستگاه قضا و مجلس برای مبارزه با فساد نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، کیار، اردل و کوهرنگ در مجلس گفت: هم قوه قضائیه و هم مجلس باید با تمام توان و قوا در این زمینه گام بردارند.

قدرت‌الله حمزه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد مبارزه با فساد و مفسدین، گفت: ما معتقدیم آنطوری که می‌بایست با فساد برخورد شود، این اتفاق نیفتاده‌ است.

مبارزه با فساد عزم جدی مجلس و قوه قضائیه را می‌طلبد

وی ادامه داد: آیت‌الله رئیسی در این زمینه قدم‌های خوبی برداشته اما هنوز جای کار دارد و کافی نیست؛ هم قوه قضائیه و هم مجلس باید با تمام توان و قوا در این زمینه گام بردارند و محکم و استوار پیش روند.

نماینده مردم شهرستان فارسان، کیار، اردل و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: باید مجلس در اصلاح قوانین فسادآور و فسادانگیز تلاش کرده و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی با قدرت انجام گیرد تا هم پیشگیری و هم مبارزه با فساد و مفسدین به درستی صورت گیرد.

حمزه با بیان اینکه مجلس کاملا آماده است تا با فساد و مفسدین مبارزه کند، خاطرنشان کرد: اکثر افراد تیم اقتصادی دولت از قوانین مزاحم و فساد انگیز گلایه‌مندند لذا این قوانین مزاحم باید حذف و قوانین مفید و کارآمد در راستای مبارزه با فساد جایگزین آن‌ها شود.

آمادگی مجلس برای مبارزه با فساد و همکاری با قوه قضائیه

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: مجلس در نظارت، پیشگیری و حتی مبارزه با فساد دستی باز دارد و مجلس فعلی نیز آمادگی خود را در جهت مبارزه با فساد و مفسدین و کمک به قوه قضائیه را اعلام می‌کند.

نماینده مردم شهرستان فارسان، کیار، اردل و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم موفقیت مجلس قبل در مبارزه با فساد اظهار داشت: مجلس قبلی در بحث مبارزه با فساد و مفسدین به خوبی ورود پیدا نکرد که اگر کار را به درستی انجام داده بود، اکنون این همه مشکل در کشور وجود نداشت.

انتهای پیام/68031/م