گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۳۹۹۰۴۲۲۰۰۱۱۹۵
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۱۰:۱۲ ب.ظ
ممنوعیت مصاحبه ارکان باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی با دو رسانه‌ی ورزشی ارکان باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی با دو رسانه‌ی ورزشی ممنوع المصاحبه شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، 2 باشگاه تراکتور و ماشین سازی با صدور اطلاعیه مشترکی از ممنوعیت مصاحبه ارکان باشگاه‌های خود با دو رسانه‌ی ورزشی خبر دادند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی همواره احترام خاصی برای اصحاب محترم رسانه قائل بوده و هست و خود را ملزم به تعامل دوجانبه با این قشر زحمتکش می‌داند.

با این حال اندک رسانه‌هایی هستند که در این میان رویه نادرستی در پیش گرفته و خبرها و گزارش‌های غیر واقعی و غیر مستند منتشر کرده و همین موضوع باعث تکدر خاطر هواداران عزیز تراکتور و ماشین‌سازی شده است.

به دلیل احترام به خواسته‌ی قلبی هواداران پرشمار تراکتور و ماشین‌سازی که از این موضوع گلایه‌مند بوده و هستند، 
اعلام می‌دارد از این پس تمام عوامل مجموعه تراکتور و همچنین ماشین‌سازی (اعم از مدیران و مسئولان، مربیان، بازیکنان، اعضای کادر و ...) حق صحبت با یک سایت و یک روزنامه‌ی ورزشی را ندارند.

با توجه به بررسی های انجام شده از سوی این دو باشگاه و ارسال چندین مطلب مستند از سوی هواداران عزیز تیم‌های آذربایجانی، سایت اینترنتی ورزش‌سه و روزنامه‌ی گل به عناوین مختلف به ناحق با درج اخبار و گزارش‌های خارج از عرف و واقعیت باعث دل‌آزردگی مجموعه باشگاه‌ها و هواداران شده‌اند.

تنها دلیل این اطلاعیه، اول به دلیل تکریم هواداران و علت نام بردن از این دو رسانه تنها ارج نهادن به زحمات سایر رسانه‌ها و خبرنگاران است.

بدیهی است که باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی همچنان خود را در کنار خبرنگاران و عکاسان شریف و بدون غرض می‌بینند و حفظ احترام آنها را ضروری می‌دانند.

انتهای پیام/60017